Hodnocení jednotlivců

Ohlasy jednotlivců na kurzy MS Office

Hodnocení jednotlivců (od r. 2015)

Hodnotil Stručný názor na lektora Jak byste kurz (školení) vylepšil(a)? Poznámka
Marie M.Perfektně připravené a výborně vedené školení. Vše bylo srozumitelné, dobře vysvětlené a hodně jsem si ze školení odnesla.Není co zlepšovat, kurz byl výborný.
Hana H.Lektor byl velmi dobře připravený, erudovaný, nebyl problém v průběhu školení kdykoliv požádat o pomoc. Po dlouhé době přednášející, který věděl o čem hovoří a jako bonus byl příjemný a usměvavý :-)Nemám žádné další připomínky ani návrhy.
Tomáš Č.Pro zatím nejlepší lektor na MS Excel, u kterého jsem byl na školení.Rozdělit školení na 3 dny. 1. den školení, 2. den pauza na vstřebání probrané látky, 3. den další školení. Nebo udělat školení na 3 dny celkem.
Antonín K.Perfektní, za mě není co vytknout. Vřele doporučím známým a kolegům.Poměrně značně byl znát rozdíl mezi účastníky kurzu - někteří byli rychlí, jiní "bojovali" i s trivialitami. S tím však lze asi těžko něco dělat - možná "požadovat" pokročilejší vstupní znalosti, než jak byl kurz popsán. (kurz "Práce s velkým množstvím dat") Dále byl problém v nestailním internetovém připojení - zaměstnanci naší firmy, která běží na terminálovém prostředí, trpěli výpadky a nemohli často vůbec pracovat. To samozřejmě není žádnou chybou lektora.Za mě výborný poměr cena kurzu vs. hodnota kurzu - byly to skvěle investované peníze.
Tomáš D.Veskrze pozitivní. Pan Nedoma školí přesně způsobem, který mi vyhovuje. O svých znalostech přesvědčí během chvíle nenásilnou formou, získá si respekt a v průběhu školení se nijak nepovyšuje nad účastníky školení. Jeho projev je velmi příjemný a lidský. Všem, kdo něco neumí nebo něco nejde se dostává trpělivého individuálního přístupu a nedochází k tomu, že by se někdo musel stydět nebo cítit trapně.Školení jako takové vylepšení nepotřebuje. Vnímám problém, a to není jen otázka naší firmy, s absencí rozřazování uživatelů, kteří obecně v oblasti MS Office vždy nadhodnocují své znalosti a dovednosti. Na školení úrovně III nás bylo opravdu jen zlomek, kteří skutečně úroveň III potřebovali doškolit. Jinak to bylo spíše úroveň II.Za školení velice děkuji, bylo to osvěžující setkání s profesionálem a já se velmi těším na další školení, kterých se bezpochyby zúčastním.
Monika M.skvělý lektor s úžasnou trpělivostí a schopností vysvětlit perfektně zpracované a připravené materiályškolení bylo perfektní
Ondřej V.Skvělý přístup, komunikativnost a improvizace.Všechno bylo v pořádku. Celkově to byl skvělý kurz.
Tomáš B.Odborník
Tomáš F.Výborně připravené podklady i výklad
Radek T.Sympatický, srozumitelný výkladnijakDíky za výborně připravené školení a podkladové materiály.
Jana K.Super školení, velmi mi pomohlo.ProdloužitŽádná
Vlasta V.Pro mně velmi přínosné, všechny získané vědomosti se budu snažit uplatnit. Děkuji moc.V tuto chvíli mě nic nenapadá.
Jaroslav C.Skvělý! Zaujal a nadchnul :-)ProdloužilNaučil jsem se nové funkce, nové zkratky, perfektní!
Jan Š.velmi dobrý povahově i znalostmizrychlil bych výklad, ale je to bohužel otázka počtu účastníků a jejich schopnosti vstřebat znalosti
Zuzana L.Super aktivní, pozorný a hlavně trpělivý! :-)Není potřeba. Pouze rychlost, ale bylo objednáno hodně témat, takže je to pochopitelné.
Stanislav K.Výborné školení, všechny dotazy odpovězeny, výborně vedené školeníŠkoda, že je školení tak krátkéDěkuji Vám za výborné školení. Jako databázový specialista excel používám méně častěji, než kolegyně a kolegové, proto mi přineslo spoustu informací.
Pavlína H.Trpělivý, velmi ochotný a srozumitelný výklad.Kurz byl perfektní, bez připomínek, vše připraveno .Nejlepší školení za poslední dobu
Lukáš V.Erudovaný a trpělivý Prostorově výraznější lid potřebuje kolem sebe malinko více prostoru, jinak vše bylo OK :) Kurz byl na velmi vysoké úrovni, doporučím kolegům.
Markéta Š.Pan lektor Nedoma byl velice příjemný, trpělivý, ochotný, usměvavý a komunikativní. Vysoká úroveň znalostí, žádný dotaz ho nezaskočí. Umí jednat s lidmi a znalosti jim předá velice pochopitelnou, logickou a přehlednou formou. Perfektně připravený a to i včetně doplňujících materiálů. Rozhodně doporučuji.Na kurzu není třeba nic vylepšovat. Po všech stránkách co se týká pana lektora, jeho vystupování, odbornosti i komunikace perfektní.Každému bych přála potkat takového lektora jako je pan Nedoma, opravdu přínosné.
Lukáš Z.SKvělý, ochotný, z praxe
Jiří V.Lektor Jaroslav Nedoma byl perfektně připravený a školení vedl velice profesionálně.Vyhovovala mi možnost procvičení probíraných témat na připravených příkladech "z praxe" a individuální přístup ke každému účastníkovi v případě nějakých problémů. Školení hodnotím celkově jako velmi kvalitní.Malou výtku mám jen k délce kurzu v obou dnech, tj. od 9:00 do 15:30. Uvítal bych prodloužení alespoň o hodinu a tím i možnost většího rozsahu probírané problematiky.
Petr B.Pan Nedoma je příjemný,ochotný a velmi komunikativní. Velmi se mi líbil jeho osobní přístup ke každému účastníku kurzu a ochota ,ve svém volném čase se zabývat některými otázkami, které na něj někteří účastníci kurzu měli.Myslím si, že kurz přesně splnil to ,co bylo na začátku deklarováno.Každému ,kdo si chce prohloubit své znalosti a dovednosti z oblasti produktů MS Office, bych kurzy p. Nedomy rozhodně doporučil.
Roman J.Velmi názorné školení a s citem pro to co se dalo za ten daný čas stihnoutvše dobré - bezbez
Ladislav N.Velmi příjemný a profesionální přístup. Oceňuji trpělivost a srozumitelnost výkladu. Dále se mi líbily názorné příklady a příklady použití v praxi.
Zbyněk M.Pan Nedoma. Srozumitelně vysvětlil úvod do problematiky maker. Díky tomuto školení jsem získal spoustu informací k tvorbě maker. Hodnotím velmi kladně delší čas , moc rychle to uteklo
Radek S.Bylo to prima, přijdu na pokračování. Děkuji.
Jana V.Super, výborný, odborník.Nevím, byla jsem spokojena.
Patrik C.Pan Nedoma umí vysvětlit MS Office velice srozumitelným a přehledným způsobem, kurz mi pomohl objevit mnoho nových funkcí, které pan Nedoma výborně ilustruje v praxi a dokáže tak uvést příklady jejich praktického využití. Průběžná praktická cvičení navíc pomáhají zapamatování nových znalostí, protože je člověk ihned využije při samostatném plnění úkolů, se kterým pan Nedoma v případě potřeby asistuje a vždy rád poradí. Nemám ke kurz žádné připomínky, jedná se o nejlepší školení MS Office, na kterém jsem byl.
Jan K.Pan Nedoma vedl seminář zaměřený na práci s kontingenčními tabulkami skvěle, jak odborně tak pedagogicky. Trpělivě vysvětloval, odpovídal, pomáhal. Atmosféra byla uvolněná, přesto pracovní. Rozhodně mohu pana lektora Nedomu doporučit. Nic konkrétního mě nenapadá.
Miloš Š.VýbornýPodrobnější analýzou prodejních dat z databáze.
Bronislav M.skvělé prezentační dovednosti pochopitelný výklad trpělivý ve vysvětlovánívětší místo na stolech s NTB
Martina E.Školení bylo perfektní, pan Nedoma výborný, naučili jsme se spoustu "vychytávek", které nám určitě usnadní práci.Školení bylo výborné, tak jak probíhalo.
Martina S.Trpělivý, laskavý, erudovaný. Člověk, který má úžasné znalosti a zároveň je dokáže předat svým "žákům". Kéž by takto úžasní byli učitelé, kteří ve školách vzdělávají naše děti.Myslím, že školení je dokonalé.Nejlepší lektor, jakého jsem kdy zažila. Nelituji ani minuty, kterou jsem na tomto školení strávila. Vynikající.
Dana C.Schopný empatický vstřícnýVše ok
Jitka K.Velmi dobře vedený kurz, vysvětlení pomocí názorných příkladů, výukové materiály jsou přehledné. Kurz je přínosem pro mou praxi, škoda, že jsem ho neabsolvovala dříve. Abych měla nápad, jak kurz vylepšit, musela bych se nejprve zlepšit sama, co se týká přednášené látky.Děkuji za výborné školení.
Romana Ř.Lektor zkušený. Dobře a trpělivě vysvětluje. Má příjemné vystupování.Nic bych neměnila.Jeden den školení nestačí. :-)
Dagmar R.Vstřícný, milý, usměvavý, příjemné vystupování. Nezaskočen žádným dotazem, což svědčí o profesionalitě a znalosti Excelu. Kladně hodnotím i všeobecné informace, jak Excel funguje a vysvětlení proč to takhle nejde...to je výborné, protože to pak člověk využije v mnohých situacích a lépe si dokáže zkontrolovat vzorec.Materiál je skvěle zpracován (podrobný a srozumitelný) a dobré bylo vytištění jednostranně, čímž bylo dostatek místa na poznámky.Jak se přeskakovalo v materiálech dozadu a pak zpětně dopředu, tak jsem se někdy ztratila (vždy mi pomohl podrobný obsah, což velmi chválím), tak možná vždy u daného tématu sdělit stránku, od které daná kapitola začíná. Jinak nemám co bych dodala, velmi kvalitní školení, opravdu jsem ráda, že jsem se mohla zúčastnit a dozvědět se spoustu užitečných vychytávek. Velice děkuji.
Dana H.Sympaticky, vtipný , věci znalý V daném čase bylo školení naprosto plynulé. Pěkně připravené příklady pro ulehčení a zapamatování. co jsem chtěla, jsem se naučila + další ostatní snad najdu v manuálu který je moc pěkně vytvořen Těším se na další level
Pavla T.Velice přirozeně, srozumitelně a s lehkostí předvedené různé varianty řešení běžných problémů v Excelu. Osobně jsem se naučila mnoho užitečných zjednodušení a pomůcek při práci. Počet účastníků byl adekvátní a vyučující tak mohl každému věnovat dostatečnou pozornost. Kurz byl pro mě rozhodně přínosem.Další vylepšení mě nenapadá. Byla jsem spokojená.
Irena K.výborné komunikační dovednosti, přizpůsobení se tempu a znalostem účastníků
Kristýna Kurilaková K.Velmi milý pán, vysvetľoval stručne a zrozumitelne. Myslím že som pochopila každú jednu tému a cvičenia mi nerobili problém.
Tomáš K.Lektor vše vysvětlil velice srozumitelně (velká pochvala)rozdělit kurz do více dnů po jednotlivých sekcí na kratší dobu
Helena B.Lektor byl velmi ochotný odpovídat na otázky, jeho výuka byla srozumitelná. Ráda se zúčastním dalších kurzů.Kurz byl pro mne přínosný, jen na takto náročnou oblast, jako byly kontingenční tabulky, bych do kurzu zařadila maximálně 10 účastníkůNemám další připomínky, ještě bych ocenila příjemné prostředí, kde se kurz konal.
Jana K.Profesionální přístup, srozumitelný výklad, individuální jednání
Jiřina Z.Lektor výborný, maximum informací o KT zadání úkolu a popis řešení jak se např. k nastavení KT došlo, ale ještě jsem nečetla tištěné podklady.Moc děkuji za zdařilý seminář
Anna C.OKPotřebuji spíš víc informací a cvičení ohledně sestavování vzorečků od úrovně "začátečník" s přechodem "středně pokročilý". Rovnou úroveň teorii a cvičení "středně pokročilý" mi nevyhovuje.
Josef S.Lektor má dokonalé znalosti o školeném programu ExcelNevím, možná delší školící čas na ještě podrobnější výklad látkyKurz Excel - Funkce a vzorce mě obohatil o větší znalosti tohoto programu a práce s ním.
Kateřina H.Pan Nedoma dokázal za jeden vyučovací den v rámci kurzu Excelu (kontingenční tabulky) zvýšit moji pracovní efektivitu, nebojím se říci, že o 200%. Během kurzu byl klidný, nápomocný, usměvavý, akční a profesionální. Pohotově reagoval na naše všetečné dotazy. Bezpochyby nejlepší lektor, u kterého jsem se školila. Perfektní materiály byly třešínkou na dortu. Moc děkuji a těším se na další společný kurz.
Josef S.Lektor dobře a poutavě vyučoval látku MS Excel Funkce a vzorce a byl vždy připraven na naše dotazy. Tento kurz byl pro mně přínosem nových vědomostí o MS Excel
Ivana V.Skvělá prezentace a vystupování lektora, trpělivý a vše nám ochotně vysvětlilJediné co by šlo vylepšit - PC učebna vybavená počítači, ale takhle jsem si zase domů odnesli vše ve svém PC, což hodnotím také kladně.Profesionál každým coulem!
Věra V.Vynikající, srozumitelný výklad spojený s aktivní výukou na notebooku formou příkladů a cvičení.Nic mě nenapadá.Lektor p., Nedoma je výborný učitel, věcný, vtipný a velice trpělivý.
Jana F.Lektor vysvětloval věcně a přehledně.nemám připomínky
Marcela M.Pan lektor vše vysvětloval srozumitelně, individuálně se věnoval každému našemu dotazu, školení nebylo nudné se vším jsem byla spokojena
Lucie F.Výbornýxx
Lucie R.Pan Nedoma byl velice vstřícný, danou tematiku vysvětluje srozumitelně a záživně. V každém účastníkovi školení , dle mého názoru, vzbudí nefalšovaný zájem o věc.Velice děkuji.
Martina D.efektivní školení, vstřícný lektor
Jindřich C.výborný
Roman Š.Vstřícný, ochotný, znalý věciDíky za dvoudenní přísun velmi zajímavých informací. Uvažuji o dalším semináři s Vámi. Přeji mnoho spokojených klientů
Simona F.Lektor byl bezvadný, líbilo se mi jeho nadšení a optimismus. Výklad byl jasný a srozumitelný.Děkuji moc. Těším se na další kurz.
Ing jiri M.Mimoradne vnimavy, pedagogický, odborne zdatny profesional ktery mne upoutal po celou dobu skoleni . Perfektne volene priklady ktere odhalily tajemstvi tematu. Vyborne casovani a tempo postupu. Byl jsem nadsen
Tomáš V.Odborník, výborná a příjemná komunikace, výborné vysvětlení.Nic mě nenapadá.I když se to zprvu nezdálo, byla délka 4h optimální pro to, co jsem o problematice KT potřeboval vědět. Díky.
Ivana S.srozumitelně podané, vše super
Mojmír T.Dobrý projev, žádné prostoje, přednáška měla spád
Karel M.Dobře připravený, vstřícný, výborný projev, je snadné sledovat a porozumět problematice, kterou vysvětlujeVýborná práce lektora. Školení bylo dobře připravené, Ve školicích úlohách se vhodně opakují základní postupy a funkce.
MARTIN K.Příjemný, ochotnýdost rychlé tempo, ale to může být i mou úrovní
Hynek P.Dobrý
Jan G.Příjemně vystupující, znalý problému.
Tomáš V.Lektor velice znalý problematiky, velice dobrá schopnost výuky dané problematiky.S kurzem jsem byl spokojený v rozsahu jaký byl.
Benon R.výbornýpro mne bylo příliš rychlé
Michal T.Výborný.
Petr Š.Profesionální přístup, hluboce znalý problematiky. Místy rychlé tempo
Eliška H.Lektor rozumí danému tématu naprosto skvěle, byl velice ochotný komukoliv poradit a pomoci a účastník školení se dozvěděl i řadu informací nad rámec daného tématu.
Josef K.super
Eva Č.Super, vy byste to naučil snad i opičáky.
Jana J.Bylo to jednoznacne skvele skoleni.Rozdelila bych ucastniky podle "znalosti" do vice skupin a pracovala v mensim poctu lidi. Coz by ale znamenalo vice kurzu rozdelenych podle stupne zvladnuti excelu.
Pavel K.Skvělý přístup k účastníkům kurzu a způsob výuky.
Michal Š.Jednoduché vysvětlení s příklady, super přístup.
JIří B.výborný ! Srozumitelný výklad, hodně příkladů na podobné (stejné) věci. asi nijak, jde o počet frekventantůKurz dává výborný základ pro samostudium
Hana F.Pan Nedoma je skvělý pedagog, velice vstřícný, trpělivý a stále v dobré náladě:-). Během kurzu se stihne věnovat každému účastníkovi. Skvělé školení.Prodloužila bych jeho časovou dotaci.precizně zpracovaný účastnický manuál
Martin P.Školení předčilo mé očekávání. Vše bylo naprosto srozumitelné. Lektor je velice ochotný, příjemný a trpělivý. Veškerý výklad byl i názorně ukazován.
Šárka H.Příjemný, trpělivý, se smyslem pro humorAsi bych školení udělala min 2 denní
Tomáš K.Vynikající přístup, perfektní vystupování, odborník na svém místě.stál bych klidně o měsíční školení
Lukáš G.S lektorem jsem byl velice spokojený. Věnoval hodně prostoru tomu, abychom látku skutečně pochopili a byli schopni aplikovat v každodenní praxi.Nic mě nenapadá.
Robert M.profesionální přístup, výborné prezentační dovednosti a schopnost srozumitelně vysvětlit danou problematiku, trpělivý a vstřícnýabsolutní spokojenostNa mém velice pozitivním hodnocení kurzu se nepochybně projevila skutečnost, že jsme ho absolvovali v tak malém počtu, a na víceméně podobné úrovni znalostí, takže tempo výuky bylo v podstatě individuální. Oceňuji také doprovodný studijní materiál, který je přehledný a vhodný pro mé další studium.
Alena Š.Pan Nedoma je velmi sympatický a vstřícný. Oceňuji jeho profesionální přístup a vysokou úroveň odborných znalostí.
Jana B.Super! Velmi trpělivý, pozitivní, vstřícný. Umí vysvětlovat, aby to pochopili i naprostí začátečníci!Na Excel by to chtělo více času.
Monika O.Lektor je na vysoké odborné úrovní. Obsah kurzu přizpůsobuje aktuálním znalostem ostatních účastníků. Vždy je ochoten pomoci a diskutovat s účastníky nad různými řešení daného problému. Zavedla bych minimální úroveň znalostí pro účastníky. např. dovednosti, tkeré by měl účastník ovládat (stačilo by jen zmínka, zda účastník umí v MS Excel následující dovednosti)Školení bylo financováno zaměstnavatelem.
Petr D.Stručné, věcné, jasné vystupování. Školení svůj účel splnilo.Větší spojení s praxí
Šárka H.Absolutní spokojenost se zakoupeným seminářem. Výklad byl věcný, srozumitelný a přínosný. Lektor byl příjemný, schopen okamžitě reagovat na vznesené dotazy.
Aleš K.profesionální přístup - jasný výklad, ochota, schopnost,názorné příklady, bezvadná připravenost; perfektní studijní materiálynevímVelmi rád se zůčastním dalších kurzů p. Nedomy
vaclav K.naprosty profik, super znalosti, výklad pochopitelnýpo dlouhé době mi školení něco dalo.
Daniel P.Pan Nedoma v o čem mluví, a dokáže to vysvětlit i ostatním.
Roman S.dle mě dokáže zaujmout a má vhodné příklady z praxe na kterých lze problematiku vysvětlit a pochopit.vylepšil bych ho 1. lépe specifikováním úrovně školení,byli zde velké rozdíly ve vědomostí. 2. možná bych ještě sjednotil verzi MS office z důvodu odlišnosti softwaru docházelo ke zbytečnému zdržování a vysvětlování (školení Eduzone)děkuji za použité materiály a vztříctnost lektora
Miluše K.superzajistila bych PC/notebook se stejnou verzí Excel
Jan C.Na lektorovi je znát, že svou práci dělá již mnoho let :-)Ne je to OKByl jsem spokojen. Jen název školení byl mírně zavádějící (školení Eduzone)
Veronika H.Skvělý! Velmi srozumitelně vysvětleno. Ideální tempo a ochota vysvětlit, když se člověk nechytl na poprvé.
Natalie G.Má obrovskou trpelivost a hezký vysvětluje
Veronika V.Vstřícný přístup, ochotný vše vysvětlit, srozumitelné podání informacíBylo by dobré udělat kurz pro vyrovnanější skupinu (co se týče znalostí). Zajistit počítačovou učebnu. (školení Eduzone)
Kamila H.Skvělé školení, předčilo očekávání.Nic.
Renata L.Srozumitelný výklad. U otázky jak bylo školení financováno my chybí varianta přes zaměstnavatele
Dagmar K.Vystizny a precizní výklad. Vyborny lektor.Více bych se věnovala procvicovani-opakování.
Martin U.Super výklad, velmi prospěšné
Zdeněk K.kurz Excel Vzorce a jejich využití v praxi, s lektorem jsem byl velmi spokojen, pro mne výklad srozumitelný, lektor se nezdráhal výklad přerušit a vysvětlit chyby, které jsem udělal při zadávání vzorcůuvažuji o další účasti na Office kurzech lektorovaných panem Nedomou
Jana P.Bylo to moje první školení a školení předčilo mé očekávání. Děkuji
Pavlína S.Lektor byl profesionální, měl vlídný přístup.
Jana D.Milý, vstřícný, praktický, věnoval se nám, zodpověděl všechny naše dotazyfinancováno zaměstnavatelem
Tereza H.Super!!!!
Dana C.Výuka s panem Nedomou proběhla v klidu ,pohodě a hlavně naučí. Dávám výbornou tedy za 1 tedy plný počet.Vše v naprostém pořádku.
Jiří H.Bylo jednoznačně patrné, že školitel je erudovaný a hluboce zasvěcený do problematiky, kterou přednášel a že ho práce s lidmi baví. Nebyla jen rutina, jak už jsem několikrát zažil.Vždy mne potěší setkání se vzdělaným a vysoce fundovaným odborníkem.
Jana F.Skvělý lektor po stránce odborné i lidské , velice dobře vedený kurz.Děkuji!
Michaela C.Spokojenost, lektor umel dobre vysvetlit a predat znalosti posluchacum.
Kamila V.prakticke ukazky z praxe, dobry material a skripta
Jaroslav B.velmi příjemný lektor, ochotný vždy pomoci, problematice rozumí do hloubky a umí to perfektně vysvětlit.nevím, bylo to dobréparáda
Veronika P.Perfektní, skvěle vysvětleno, příjemné vystupování a profesionální přístup, trpělivý lektorMyslím, že kurz je nastaven na jedničku
Alena Z.Super! Vysvětlování je názorné, pochopitelné a aplikovatelné. Jediný problém je v čase- bylo by potřeba víc procvičovat, aby se novinky usadily.viz názor
Jindřiška K.Perfektní, profesionální prezentace, srozumitelný výklad, velmi vstřícný přístup.
Václav P.Bez problémů.
Jiřina P.Profesionálně zvládnuté školení.
Marie K.vstřícný,srozumitelně vysvětlující tematiku
Adam B.Příjemný a lidský lektor. Tak by to mělo vypadat.V zásadě ničím. Ocenil bych více individuální přístup, ale ve skupině je to těžké.Věcné školení bez zbytečných informací.
Hana Š.Školení bylo skvělé a byla jsem maximálně spokojena. Budu se těšit na pokračování.
Petr Č.velmi prijemny a prfesionalni lektornic
Veronika C.Jsem velmi spokojená se srozumitelností předaných informací, Adekvátní využití klávesových zkratek a jejich vysvětlení, Vystupování lektora je přirozené a úroveň odborných znalostí a schopností vysvětlit princip řešení je nadprůměrný. Doporučuji a velmi ráda se zúčastním dalších školení.
Eva R.velmi dobrý lektorexcelentní školení, lektor velmi dobrý
Veronika C.Jsem velmi spokojena s přístupem lektora a jeho prezentačními dovednostmi. Školení je pro mě velkým přínosem. Projev lektora a jeho odborné znalosti v oblasti MS PowerPointu jsou nadprůměrné. Schopnost přizpůsobovat tempo náročnějším posluchačům žádný problém. Doporučuji a těším se na další školení.
Miluše P.sympatický lektor, velmi dobře reaguje na dotazy v průběhu školení, přizpůsobuje obsah školení podle reakcí účastníků
Eva Č.Lektor je velmi příjemný, přednáší srozumitelně a trpělivě.
Marketa R.Vse superNicBylo to super
Karel Š.Pochopitelný a jasný výklad, dostatečný prostor pro dotazy, individuální přístup.
Luboš K.Super - vyrovnaný a promyšlený projev, přesnost, přesné vyjadřování, snad žádné přeřeknutí, umí vycítit, kdy je třeba nechta prostor na vstřebání infa, expert
Jana U.Pan Nedoma je velmi příjemný lektor, který se snaží maximálně předat své zkušenosti zajímavou formou, ne pouze výkladem, ale dává kurzistům prostor po nalezení vlastního řešení. Velmi se mi líbíl jeho osobní individuální přístup ke každému, Ocenila bych skripta v barevném provedení.Mockrát děkuji za předané znalosti!
Martin N.Jsem spokojen
Roman Š.Oceňuji znalosti lektora. Díky za podporu při řešení problémů. Vysvětlování "látky" bylo srozumitelné a i zábavné. Snad se v budoucnu ještě uvidíme.Takto nastavený kurz mě vyhovoval. Znovu a ještě jednou děkuji za pomoc při dotazech a prezentaci témat a jejich řešení.
Jaroslav V.Vstřícný, výklad srozumitelný.
Petr Š.Prezentace byla vedená přehledně, materiály splňovaly očekávání. Oceňuji vstřícnost a ochotu lektora.Pro naši uživatelskou úroveň byl kurs dostačující.
Aleksandra B.Moc prijemna, pristupna forma, hodne informaci, prima zazitek :)
Martina D.Prednášky a spolupráca OK, názorné príklady, zodpovedané všetky doplň. otázky Hodnotenie - veľmi pozitívne-školenie financovala firma
Nina Š.Profesionální přístup, problematiku dokázal perfektně vysvětlit.
Pavel Š.Uvedené školení splnilo svůj účel, díky aktivní spolupráci lektora s účastníky kurzu jsem i já pochopil tvorbu a práci s KT.Jediný problémem byly různé verze MS Office, což výuku trochu zpomalovalo a mátlo (nutnost lektora přepínat mezi jednotlivými verzemi).
Jana F.opravdu spokojena
Zdeněk C.Výborný výklad a vynikající znalosti, příjemné vystupování, pohodový člověkmám zkušenost, že když při výkladu odpovídají materiály přesně výkladu a jsou řazeny chronologicky, je to pro mne nejpřehlednější a nejjednodušší řešení jak se rychle a přehledně orientovat, ale chápu, že ne vždy je možné takto materiál k výuce připravit. Školení bylo super, již jsem několikrát využil získané dovednosti. Moc díky
Karel M.Příjemný vystupováním, veselý, znalý problematiky, vstřícný, ... Děkuji!
Andrea Š.Jeden z mála lektorů, kteří si uvědomují, že ne každý posluchač je IT specialista. Přednáší tak, že se chytá jak IT tak uživatel. A za to mu patří můj dík.Chtělo by to více času, ale když ona hodina má pořád jen 60 minut.Doufám, že se i nadále budete věnovat lektrorství, v tom jste opravdu třída :)
Michaela H.Školení s panem Nedomou mohu vřele doporučit. Během školení nebyla vteřina, kdy bych se nudila. Lektorovo znalosti, komunikativnost, vřelost a pozitivní nálada dokázaly, že studenti opravdu hltali každé slovo a novou informaci. Za mě musím říct, že jsem byla nadmír spokojená a ze školení jsem si odnesla spoustu nových znalostí, které mi usnadní život. Moc panu Nedomovi ještě jednou děkuji.

Hodnocení jednotlivců (2010 - 2014)

Hodnotil Stručný názor na lektora Jak byste kurz (školení) vylepšil(a)? Myslíte si, že je pro Vás přínosnější školení,
které si Vaše firma financuje sama nebo školení financované
prostřednictvím dotací z EU?
Tomáš J.perfektní, díky
Petr V.přehledné a praktické jednoduché příklady které se dají v praxi využít
Jan G.sympatak vysvetluje zrozumitelneje mi jedno, kto to financuje. Dolezite je, ze som si to vybral sam.
David B.Člověk s praxí, který umí dobře vysvětlit danou problematiku.Chtěl bych, aby byl delší, ale firma to bohužel neumožnila.Rozhodně školení z vlastních prostředků, protože je lepší, když mě nebudou omezovat finance, co se délky školení týče.
Tomáš L.Lektor má dobré vyjadřovací schopnosti a své v praxi využitelné znalosti dokáže vhodnou formou předat.Z pohledu studentů není až tak důležitý zdroj financování, jako spíš schopnosti lektora a ochota studentů učit se novému. V našem konkrétním případě bylo vše v pořádku a byli jsme spokojeni.
Erika P.Nejlepší lektor, kterého jsem měla možnost poznat z oblasti IT. Čekala jsem "nutné, suché, nezáživné školení" a během první hodiny jsem zjistila že jsem se mýlila. Příjemné vystupování, individuální přístup, perfektní zorientování v daném tématu. Děkuji.nemám srovnání
Jitka K.Velmi výborné odborné a komunikační dovednosti. Vstřícný. Odborník na svém místě. DěkujiNemám připomínekFirmy by měly investovat do svých zaměstnanců. Nemám zkušenosti s financováním z dotací EU. Ale pokud je tato možnost, měla by se využít v plném měřítku.
Jiří J.Výborný
Peter Š.výborné, efektívni, přehledné. Lektor má výborný přehled a vědomosti. Budu doporučovatSAMA
Iveta K.pan Nedoma mě mile překvapil, školení mělo hlavu i patu, přehledné a dobře pochopitelné. nenapadá mě nic, co by se dalo ještě vylepšit. rozhodně ne
Daniel P.Velmi distinguovaný člověk s všeobecným přehledem a chutí naučit.školení bylo velmi příjemně vypracováno, takže bych rozhodně nic neměnil.Rádi bychom využili i zdrojů financování EU, avšak podmínky nastavení čerpání a byrokratické překážky nás již předem této možnosti zbavují.
Pavel M.Osobní přístup, vstřícný, jedinečné podání "učiva"Nevím, nemam porovnání.
Jan Š.profesionální přístup,znalosti,přehled
Jaroslav Š.Přehledné školení s dobrými příklady a sledováním úspěšnosti studentůJsem spokojen, líbí se mi že vše tvoříme z bílého listu, připravené šablony a doplňovačky občas studentům rozváže souvislosti.nemůžu posoudit
Ladislav S.Ochotný, případné dotazy dokázal vysvětlitNetuším, je to mé první školení tohoto druhu
Petr K.Vstřícný, srozumitelný
Petr T.znalý problematiky, vstřícný, příjemný, komunikativní, výklad srozumitelný ... prostě superTrochu více prostoru na procvičení a zopakování látky - na účastníka působí velice pozitivně a povzbudivě, když věci porozumí a začne se mu i dařit. To by ale znamenalo prodloužit dobu kurzu např. z 1 na 2 dny anebo při stejné délce kurzu by se probralo méně látky což by bylo škoda. neumím posoudit
Petr T.delší čas pro procvičení jednotlivých funkčnostívšechna školení hradí firma z vlastních prostředků
Milan B.příjemný, ochotnýNemohu porovnat, byl jsem jen na školení za vlastní zdroje.
Michaela H.
Martina S.Jen to nejlepší, děkuji za přehledné seznámení s Excelem. Určitě se bude hodit, těším se na další PC školení ve stejném duchu.
Martin M.přehledný, zajímavý výklad, dobře se sleduje a člověk si hodně odnese pro svou praxi
Veronika V.Velice příjemný a ochotný způsob výuky, který je díky okamžité možnosti vyzkoušet si dané věci na PC opravdu efektivní. Školení z dotací EU jsem neabsolvovala.
Jolana J.
Dana J.Sympatický, usměvavý, pozitivní - od 1.chvíle je vidět, že práce je jeho koníčkem a to je skvělé, když nepanuje na školení stísněná atmosféra. Stručné písemné materiály daného programu, např. Word, kde by bylo místo na vlastní poznámky. Dále pak upozornění pozor je to novinka ve verzi 2007 nebo 2010.Myslím, že asi není moc rozdíl, zda se platí z dotací EU nebo hradí firma, ledaže by si EU kladla nějaké podmínky výuky,což nevím. Při samofinancování se lidé asi více snaží, aby se toho naučili co nejvíce.
Jitka H.Školení bylo dobře připravené a lektor přizpůsobil školení k našim požadavkům.
Klára L.Skvělá prezentace, srozumitelná a velmi naučná.nijak
Alice Z.Vše bylo perfektně prezentováno a vyzkoušeno na příkladech. Profesionální přístup ke školení.
Jarda N.Super
Tereza K.Velice dobrá prezentace a srozumitelný výklad.nemám žádné připomínky ke zlepšení, školení splnilo vše, co jsem očekávala.nedokáži posoudit
Lenka S.
Michal K.Lektor provedl výklad daných témat velice srozumitelně a názorně. Bude velice jednoduché zavést nové poznatky do denní praxe.Tento postup je v pořádku.Není zde rozdíl.
Ivan K.Příjemné vystupování, srozumitelný výklad, dobře zvolené příklady, vstřícnost k doplňujícím otázkám.Skoro nic...byl jsem spokojený. Záleží také na obsazenosti kurzu, v případě méně osob by byl možný individuálnější přístup.Nemůžu hodnotit. Myslím, že záleží individuálně na kurzu.
Radka S.Pohodový lektor, perfektní výklad, vše OK.
Dagmar S.Příjemné vystupování, jasný výklad, v případě potřeby individuální pomoc, aby se člověk úplně neztratil a mohl pokračovat dál. S lektorem celkově velká spokojenostZlepšení kurzu by se podle mne dalo provést jen větší individualizací, ve které je možné se více zaměřit na některé oblasti, tj.tím, že by bylo méně účastníků, za to ale se stejnou úrovní znalostí a stejnou oblastí, kterou v excelu převážně využívají. Myslím, že i když tato hladina nebyla v našem kurzu úplně stejná, nebyl to zase tak velký problém.Neměla jsem pocit, že by školení bylo odfláknuté, předpokládám, že školíte se stejným nasazením bez ohledu na to, jakým způsobem je školení financováno.
Marta G.Super školení, skvělý lektorPřínosem je každé školení na profesionální úrovni, které doplní zaměstnancům firmy znalosti nebo zdokonalení ve svých dovednostech. V dnešní době se člověk musí neustále něčemu novému učit, hlavně v oboru IT. Už záleží pouze na jednotlivci, má-li o to zájem. :-)
Vítězslav K.více časusamofinancocání
Jaroslav S.profesionál
Lucie K.
Pudil A.Lektor s výbornými znalostmi a s příjemným vystupováním. Kvalitní přednes s mnoha příklady.Z mého pohledu jsem nestíhal všechny ty informace tak rychle vstřebat, takže za mě říkam zvolnit tempo výuky.Z mého pohledu je tato otázka irelevantní, jelikož na uvedené školení jsme šli všichni dobrovolně s tím že se chceme něco nového naučit a né z donucení firmy. Ale abych odpověděl na danou otázku: Z pohledu firmy je zajímavější financování z EU - zvýší znalosti podřízených a nic je to nestojí! Z pohledu školených jim je to v podstatě jedno jak je to financováno, spíše je třeba se zeptat zda jdou na dané školení dobrovolně v podstatě z vlastní iniciatývy či z donucení!
Markéta B.srozumitelná vysvětlení, ochotný, věcnýmyslím, že pokud by nebyla možnost školení hrazeného, nebylo by žádné, takže je větším přínosem školení financované prostřednictvím dotací z EU
Daniela K.Výborný
Věra P.výborný
Denisa Š.Úplná spokojenost s lektorem. Vše nám vysvětlil, nespěchal, čekal na ostatní až si v klidu udělají zadání. Školení bylo pro mne velkým přínosemMomentálně nemám žádné připomínky, vše proběhlo dobřeNemohu posoudit
Ivana S.Pan školitel neměl chybu, ochotně vše i několikrát zopakoval. Naprostá spokojenost.
Pavla F.Spokojenost. Dobře vysvětlil.Nemohu posoudit.
Blanka K.Jen ten nejlepší. Pohodový, člověk, který zná tuto oblast a umí problematiku perfektně vysvětlit . Nic mne nenapadá
Denisa Š.Úplná spokojenost s lektorem. Vše nám vysvětlil, čekal na ostatní až si udělají zadání. Nemám žádné připomínky ke školeníNemohu posoudit
Marie Š.Maximální spokojenost s podrobným výkladem probíraného učivabez připomínek
Jaroslav C.spokojenLepší asi bude, když si firma financuje sama. Myslím si, že by byl větší prostor pro posluchače.
Eva V.Velmi dobře pojato. Vše vysvětleno.Nemyslím si, že by bylo něco jiného na tom, zda to hradí EU nebo firma.
Lenka I.bez výhrad, není co vytknout, jen chválímne
Martin K.Příjemné vystupování, dobrá znalost programu Excelnevím
Karol B.byl jsem příjemně překvapenmělo by se opakovat s postupným navyšováním úrovněnení důležité
Roman A.
Pavla Ž.velice dobrý,občas mluvit trochu hlasitějipokud je kvalitní ,nezáleží kdo financuje
Michaela T.Informace podával jasně a srozumitelně. Celkově školení bylo dynamické a velmi přínosné.Doplnit konkrétní příklady z praxe firmy.
Zdeněk D.Velmi spokojennemohu posoudit, ale byl jsem spokojen
Marek P.erudovaný projev konkrétně k věci bez zbytečných prostojů, sympatická, nenudná forma školení
Jana C.Inteligentní, trpělivý a příjemný mladý muž
Dana F.Velké znalosti tématu školení, srozumitelný výklad, ochota řešit problémy z praxe.Nijak.Toto školení bylo velkým přínosem pro moji práci bez ohledu na zdroj financování.
Miroslava V.Výborné vysvětlovací schopnosti, pečlivá příprava, trpělivost výuka na konkrétních příkladech kurz byl dobrý, ale pro zapamatování všech získaných znalostí by to chtělo více využít v každodenní práci. To už není předmětem školeníNedokáži posoudit
Jonáš K.Přednes lektora byl příjemný, názorný, kvalifikovaný a návodný tak, že i posluchači nemající zkušenost s touto verzí excelu mohli snadno sledovat postupy a výklad. Lektor je velice erudovaný a odpovědi na dotazy posluchačů vždy kvalifikované, atmosféra školení vesktze příjemná.nevímnevím
Andrea F.lektor výborný, v průběhu školení reagoval na různé podněty a dotazy nemám žádný nápad na vylepšeníKdyby nebylo dotace, tak firma neproškolí tolik lidí z tolika programů i když pro mne osobně je nejdůležitější obsah školení a ne to, kdo ho financuje.
Blanka S.Byla jsem spokojená s přístupem i výkladem a především s trpělivostí a příjemným vystupováním.Uvítala bych více času na praktické procvičování a opakování.Co se týče školení Excel, byla jsem s obsahem spokojená, ale myslím, že pokud by se finance z EU vynaložené na ostatní školení, která pro mne nebyla nijak zvlášť přínosná, věnovaly na podrobnější proškolení Excelu ve větším počtu hodin, byl by efekt jak pro Madetu, tak pro jednotlivce určitě větší.
Jaromír M.Jeden z nejlepších.V tomto případě to nebyl rozdíl.
Alena B.supervíce lekcíKaždé školení, ze kterého si odnesu využitelné znalosti, je přínosné. Způsob financování nemohu ovlivnit, tudíž neřeším.
Martin Š.Velmi profesionální přístup, výborná komunikace a tolerance.Myslí si, že takto vedený kurz je naprosto vyhovující.Nemohu posoudit.
Miroslava M.S lektorem jsem byla velmi spokojena. Výklad byl srozumitelný, možnost vše vyzkoušet.Menší skupiny studentů Domnívám se,že lepší by bylo školení, které si zvolí sama firma,protože si může zvolit rozsah školení.
Jitka N.výborný po odborné i lidské stráncebez připomíneknejlepší je školení šité na míru, pokud se tak vydaří i školení z dotací EU, je to super :)
Dana V.Výborné lektorské schopnosti, indiviudální přístup.školení prostřednictví dotací z EU mělo velmi dobrou úroveň. Vzhledem k tomu, že firma jiná školení neprováděla, bylo toto školení přínosem.
Ondřej M.-poučné školení; -odhalilo, že nejsem "středně pokročilý" uživatel :-) -mnoho věcí z něj dále používám.- přínosem může být to, že v případě externího zdroje financí (např přes EU) si společnost dovolí použít lepších lektorů či externích firem, kterých by v případě vlastního financování nejspíše nevyužila. - dále může být školení delší a intenzivnější (více opakování) - současně je však důležité nějak zaangažovat účastníky, aby si školení vážily.
Miroslav D.Dovede zaujmout, použití prikladu
Marian H.vysvětluje dobře a srozumitelně a rozumí tomuvíce praktických příkladůšklení by si měla plalit firma a určit si i osnovu probírané látky
Pavel K.Velmi příjemný a ochotný při výuce. Dobře srozumitelný.Pro mě jako zaměstnance je to asi jedno. Počítám, že informace u výuky dostanu od lektora stejné, ať už je zaplatil kdokoliv. Problém může možná být v okamžiku, kdy by EU přesně vymezovala okruhy, které je možné školit s využitím dotací, a které by se nemusely zcela potkávat s potřebou zaměstnanců firmy.
Helena V.výbornýmomentálně spíše prostřednictvím dotací, neboť je v mém oboru málo zakázek, ale v případě dostatečného množství práce dávám spíše přednost individ.školení na míru - pro jednotlivce či malé skupiny
Jan B.no problem, ochotný, rád budu absolvovat další školení (nejlépe excel - pokročilý) otázka 4 - přestože nejsem začátečník, dostalo se mi velmi zajímavých a vhodných informací otázka 5 - školení pro začátečníky, je na každém jedinci, jak ho využije ve své prácinedokážu odpovědět, nemám informace o financování školení
Eva O.školení se mi líbilo, školení mi hodně přineslo. Trpělivost lektora.Je to jedno záleží na ochotě a schopnostech lektora. V tomto případě výborné.
Alena J.výstižný svižný výkladpomalejší výkladnetuším, jaké kurzy financuje EU pro firmy. Před pár lety jsem absolvovala kurz pro matky na mateřské, aby si zlepšily postavení na trhu práce a to bylo opravdu skvělé.
Petr M.nejlepší lektor, srozumitelný, ochotný a vysoce inteligentní.určije je lepší školení, které firma hradí z EU dotací...
Kamil S.Skvělý.Menší skupiny, delší školení.Školení financované firmou, pro menší skupiny, zaměřené specificky na potřeby skupin.
Marie R.Příjemné vystupování, výklad srozumitelný.Myslím, že by si to firma měla zaplatit sama.
Markéta A.profesionální přístup, praktický, výborný pedagog, vynikající vystupování Se školením jsem byla velice spokojena. Praktické příklady mi hodně pomohly při mé práci. Soubor s praktickými příklady ze školení mám uložený v počítači, abych ho měla stále "při ruce"Záleží na tom, jak si společnost nadefinuje konkrétní školení a s jakou školicí agenturou spolupracuje (jaká agentura vyhraje výběrové řízení). V našem případě jsme při dotovaném školení spolupracovali se školicí agenturou, která měla profesionální přístup. Je pravda, že jsme nemohli ovlivnit, jakého lektora dostaneme k dispozici. V případě financování z vlastních zdrojů si společnost zaplatí lektora, se kterým má dobré zkušenosti.
Silvie C.Vždy perfektně připravený, ochotný, znalost daného problému, profesionální vystupování. P.S. - Vím, že není vhodné sem napsat "roztomilý" a "usměvavý", ale i to si myslím... :-)V případě, že si firma financuje školení sama, má větší prostor pro zaměření v určitém tématu a jeho "hloubkový rozbor". Jinak nevidím rozdíl.
Ondřej H.Přístup i tempo lektora mi vyhovovaloNemám připomínkyŠkolení formou dotace z EU umožní uspokojit v rámci firmy širší okruh zájemců. Negativem může být obecnější náplň ne až tak úzce zaměřená na potřeby konkrétní firmy. Výše uvedené se dle mého názoru projeví až při vyšších úrovních školení. Já, jako začátečník, jsem to jako negativum nepociťoval. Velice důležitou roli hraje i přístup a zdatnost lektora. Tento faktor považuji za důležitější než zdroj peněz. Z pohledu školeného není dle mého názoru rozdíl, zda zdroje přichází z EU nebo firmy. Je plně na odpovědnosti účastníka, zda si chce ze školení něco odnést. Určitou formou selekce jen vážných zájemců je spíše případná spoluúčast účastníka na krytí nákladů (může být i symbolická).
Iva H.srozumitelný výklad, ochota, příjemné vystupování
Tomáš R.Vše bylo tak jak má býtBohužel je vždy těžké nastavit jak školení bude do hloubky s ohledem na ostatní účastníky.Zde je otázka co je firma schopna zaplatit z jejich zdrojů. Školení EU je seškrtané a ne vše je většinou málo času.
Miroslava M.Výstižně a jednoduše dokázal vše vysvětlit.Lektor v naprostém pořádku, jen lépe vybrat školené, aby byli zhruba na stejné úrovni znalostí programu.Bylo by lepší z firemních, "ušila" by ho na míru školeným pracovníkům.
Jarmila M.Byla jsem mile překvapená, lektor opravdu chtěl, aby se každý naučil co nejvíc.nevímToto školení bylo pro moji práci skutečně přínosem, dostudovala jsem co jsem potřeboval z literatury a s pomocí řešených příkladů jsem se naučila to co jsem potřebovala (jednoduché kontingenční tabulky a makra). Ale bez vlastního přičinění, jakékoliv super školení nefunguje. Již mi nejde práce s PC a aplikacemni tak jak mladé generaci, ale i v 53 letech se dá něco naučit a vy užít.
Josef K.Super výklad, lektor má hluboké znalosti z produktu MS officce 2003/2007/2010Vcelku ničím. I když pro mojí práci bych rád prodiskutoval téma možnosti vytvoření seznamu citované literatury a odkazy na ní přímo přes MS Word 2003/2007 (ale spíše 2003), a také by mě zajímaly možnosti využití Řešitel pro modelování křivek průběhu chemických dějů za základě experimentálních dat atd. Nicméně chápu, že toto asi není hlavní náplní těchto kurzů, které jsou zaměřeny zejména na kancelářské využití.No jak e to vezme, domnívám se, že firma si může zaplatit školení na konkrétní problematiku. V rámci dotací z EU to asi tak jednoduché není. Tam se s tímto musí počítat asi dopředu.
Robin K.Vše v nejlepším pořádku, maximální spokojenost.nevím jak, já jsem byl spokojený se vším Já mám zkušenosti hlavně se školením dotovaným od EU. Absolvoval jsem takto několik kurzů a většinou jsem byl spokojen. Konkrétně však asi záleží na náplni kurzů jako takových. Zvláště jsem to viděl v rozdílu IT kurzů a kurzů zaměřených na komunikaci. Pokud bych měl totiž co vytknout, bylo by to asi na obě strany (jak na firmu, ve které pracuji, tak i na člověka, který zajišťoval organizaci kurzů, nikoliv však lektory). Když vezmu konkrétní příklad: Informační technologie se rychle vyvíjí a mění. Právě u školení pro MS Word či Excel jsem byl pak zklamán, když nás zaměstnavatel (v roce 2012) vyslal na školení verzí z roku 2003, které jsou staré a oproti modernějším z roku 2010 se v lecčems liší. V tomto případě vidím tedy jisté zaváhání na straně zaměstnavatele, který posílá někoho na školení skoro zbytečně, když pak s novou verzí bude potřeba školení v podstatě nové. Na druhou stranu máme školení, které se věnují třeba právě komunikaci. Ta je důležitá úplně všude, nejen v zaměstnání a člověk se jí nenaučí z papíru, nýbrž jen intenzivnějším procvičováním. Právě z tohoto mého pohledu jsem byl pak zklamán, když organizátor rozvrhnul důležitá témata na pouhý jeden den, během kterého si člověk osahá pouhou teorii, ale prakticky s lektorem procvičit nestihne téměř nic. Kdyby se takovéto kurzy rozvrhly do dvou dnů místo jednoho, bylo by to mnohem lepší, mého zaměstnavatele by to určitě nebolelo a absolventi by byly spokojenější. To by se ale právě někdo z organizace musel zamyslet a uvědomit si, že je to skutečně potřeba, i když to cenově vyjde samozřejmě dražší… Jsem jedině rád, když EU uvolní nějaký ten peníz a použije pro takovéto účely, na druhou stranu jde vidět, že obě strany mince mají své mouchy, tudíž jednoznačně lepší mi nepřipadá ani jedna z uvedených možností…
Pavel K.Myslím, že je to jedno, z otázky nevyplývá, že by způsob financování měl mít vliv na náplň školení.
Josef P.10prodloužitzáleží na konkrétním školení a lektorovi. Lepší je školení na míru firmě
Jan F.Vykládal srozumitelně, byl jsem velmi spokojen.Větší přínos má seminář placený firmou - byla by zde volitelnost témat na míru. Seminář financovaný z dotací EU má jednu velkou nevýhodu - školí se i témata, která firmě a jeho účastníkům mnohdy nic nepřinesou.
Vladan K.velmi srozumitelný a názorný, praktickýnemám připomínkyfinancování z EU je pro firmu přínosné, znamená možnost proškolení více pracovníků a úsporu nákladů na vzdělávání
Milan K.srozumitelný výkladvíce času na probrání konkrétních úlohto které si firma zaplatí, řešili by se více konkrétní úkoly jež mají souvislost s náplní práce
Hana K.Jasný, stručný, výstižný, prostě skvělý !není třebaVětším přínosem je školení, které si firma financuje sama (třeba i za nižší cenu), s vlastní osnovou. Je to určitě efektivnější a přínosnější pro zaměstnance i firmu samotnou. Firma si může udělat školení šité na míru svému oboru a nezabírá čas školením, které není pro danou pozici či obor přínosem, je buď příliš obecné nebo neefektivní, ale je nutné se ho zúčastnit, protože tak jsou dané osnovu EU.
Pavel T.Profesionální znalosti a vystupování.Větší časový prostor. Při vlastním financováni se lépe reaguje na změny tématu, které vycháejí z požadavků fyrmy.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace