Hodnocení od účastníků kurzů

Ohlasy jednotlivců na kurzy MS Office

Hodnotil Stručný názor na lektora Jak byste kurz (školení) vylepšil(a)? Poznámka
Pavlína H. V tomto kurzu "Práce s velkým množstvím dat v Excelu" byl lektor velmi dobře připravený.
Měl připravený excelový soubor s probíraným tématem, ve kterém si bylo možné ihned danou látku vyzkoušet. Připravil si i skripta. Danou látku uměl jasně vysvětlit. S výukou jsem byla velmi spokojena. Určitě bych absolvovala další kurz, ve kterém by se pokračovalo v rozšiřování znalostí.
Eva Š. Pan Nedoma měl všechny materiály ke školení velmi dobře, přehledně a srozumitelně nachystané. V jeho podání bylo školení příjmené a srozumitelné. Byl vstřícný, nápomocný a bylo vidět, že ho práce velmi baví a tím mi ukázal ,že práce s excelem je vlastně zábava a není čeho se bát. Jeho poskytnuté materiály a vše , co jsem se od něj naučila, určitě budu používat ve své práci. Nic mě nenapadá.
Romana S. Lektor byl absolutně úžasný, byly znát velké znalosti od lektora, , program propracovaný, nemám připomínky poznámka - spíše k organizaci od firmy. Pro mě velký problém pracovat na malém notebook bez klávesnice a velkého monitoru. Vše si přinést idividuálně (na další el. zařízení PC, monitor není PTC připravena).
Pak spíše můj problém s brýlemi na dálku - kdy musím nasadit brýle na dálku k pozorování projekce, pak na monitor sundat, přitom psát na klávesnici... díky tomu mi někdy utekl výklad.
Rozumím, benefitu společenského setkávání, ale za mě bych takovýto kurz uvítala přes Teams. Jednak jsem u svého PC s veškerým komfortem 2 monitorů , klávesnice i myš...a hlavně co se týká brýlí.
Ale za to agentura ani lektor nemůže. Kurz byl perfektní
Pavlína Š. Lektor byl výborný. Bylo vidět, že v excelu se vyzná a uměl to dobře vysvětlit. Byl velmi ochotný a dokázal poradit.
Lubomír F. Věcný přístup. Možná trochu více vysvětlení pro každou probíranou fukci - takový základní princip funkce. V kurzu jsme přecházeli přímo k dosazování do vzorce. Školení mělo vysokou úroveň, příjemná atmosféra.
Jaroslav F. Velmi příjemný a ochotný.
Petra N. Jednoznačně lektor, který miluje svou práci. Aktivní, nadšený, ochotný. Nemám nejmenší výtku. Vřele doporučuji školení tohoto lektora.
Veronika M. Lektor se rychle přizpůsobil potřebám a požadavkům skupiny, profesionální vedení, srozumitelný výklad aplikovaný přímo na příkladech. Bonusem jsou pak tištěné podpůrné materiály a "taháky". Bez připomínek.
Petra N. Skvělý a profesionální lektor! Srozumitelný přednes a ochota řešit i individuální dotazy ! 1*
Miroslav T. Odborně fundovaný, výkladově přátelský a srozumitelný.
Ondřej Š. Výborný přístup, Vše proběhlo, jak mělo. Bylo to velmi přínosné pro práci s velkým množstvím dat.
Radek V. Školení bylo výborné. Lektor byl velmi energický, díky čemuž si udržel po celou dobu naši pozornost. Informace podával srozumitelnou formou. Je potřeba také ocenit znalost Excelu u lektora, který nám poradil spoustu nových funkcí a dalších vychytávek pro práce s Excelem.
Jiří C. vysoce erudovaný s lidským přístupem a ochotou poradit vůbec mi nevadil přístup s domácím úkolem, protože jen takto jsem si v klidu mohl ověřit, že jsem probírané témata pochopil a zvládnul v kurzu Hromadné záznamy bych uvítal více praxe s Power Query, ale dost možná to je téma na samostatný kurz
Karel Š. velmi oceňuji sympatický, lidský a citlivý přístup k účastníkům se zachováním velmi vysokého stupně odbornosti nic mně nenapadá nejlepší hardskill kurz, který jsem zažil
Ondrej N. Ok...znalosti, odbornost, spousta zajimavych tipu.....jednicka Volnejsi tempo, clovek se minutu zasekl a uz se nedalo stihat. I kvuli prubeznym poznamkam pro sebe, atd V propozicich jsou uvedeny naroky na prakticky zacatecniky,tj.kopirovani, sma,prumer... ale bez standardni urovne (Svyhledat, Pozvyhledat, Kdyz, Zleva, Cast) by si clovek v kurzu takrka neskrtl. Jit tam skutecne jen se zakladnimi vzorci,ala sum a kopirovanim,bY byla absolutnu ztrata casu. Clovek by se ucil dat dokupy ty beznejsi funkce,a k tomu vyssimu (coz bylo obsahem kurzu) by se proste neprotlacil
Tomáš S. 1* nijak
Petr N. Skvělý přednes, výborné školení Kurz mě vyhovoval
Jiří P. Vynikající nenapadá mě nic, byl jsem moc spokojený
Pavel K. SUPER !!! ??
Martin F. Velmi oceňuji trpělivost. Myslím, že výběr témat byl dobrý a i na již známých funkcích se šlo naučit vychytávky, které usnadňují práci (hlavně klávesové zkratky, alternativní postupy jak dojít ke stejnému výsledku,...) Netřeba, kurz naprosto splnil má očekávání.
Helenka D. Velmi milý člověk, opravdový nadšenec pro Excel, který ví co dělá :) nemyslím si, že by bylo potřeba vylepšení
Radka T. Lektor podle mého názoru měl dobře připravené školení. Bylo jak pro mne začátečníka tak i pro pokročilé. na mém kurzu bylo 14 lidí, asi bych to omezila na méně lidí, bylo by víc prostoru pro otázky žádná :)
Marek N. Naprostá spokojenost, je vidět, že tomu opravdu rozumí a co je důležité, umí to předávat dál v pochopitelné formě. Možná přidat kapitoly ohledně grafů a grafického zobrazení výsledků (pokud se tomuto nevěnujete v nějakém dalším kurzu).
Blanka K. Lektor s výbornými znalostmi i schopností tyto znalosti předávat dál ve srozumitelné formě plné příkladů. Ochotný odpovídat na rozmanité otázky, popř. i pomoci s pro nás "neřešitelnými" problémy :) Možná bych přidala jeden den, abychom stihli více procvičit a zažít získané znalosti.
Kristýna N. výborný školitel, vše jasně vysvětleno.
Tereza K. Naprosto vyhovující. Nemám návrhy, plně vyhovoval.
Jitka S. Špička!!!!
Jiri D. vše bezvadné svým přístupem :)
Milan K. lektor přednáší srozumitelně, příklady vybrány z praxe
Lucie J. Školení bylo super, informace velmi užitečné i praktické, vysvětlené jasně a srozumitelně.
Nemám nápad na vylepšení, bylo to fajn školení.
Iveta T. Celkovo Školenie Makra v MS Excel a taktiež prístup lektora hodnotím veľmi pozitívne, výborne pripravené,
jasná a zrozumiteľná prezentácia.
nemám žiadne výhrady, ani námety na zlepšenie Rada sa zúčastním aj v budúcnosti školenia s pánom Jaroslavom Nedomom k akejkoľvek problematike MS Office,
a určite budem odporúčať aj svojmu okoliu.
Adam S. Perfektní školení s perfektním lektorem. Jediná věc, která se dá vylepšit jsou mé osobní znalosti v této oblasti.
Gabriela S. Nemám co vytknout, vysvětlování od základu s postupným přidávání informací, se spoustou příkladů a možností vyzkoušet.
Libor T. Lektorův výklad se mi líbil. Oceňuji lidský přístup a dobrou náladu :) Možná bych kurz roztáhl do 3 dnů a zvolnil trochu tempo. Po obědě bych zařadil něco méně složitého, člověk po obědě již méně chápe. Osobně si myslím, že byl pro mě kurz velmi přínosný a nabyté znalosti v nějaké míře využiji ve svém zaměstnání.
Ondřej S. Perfektní, rozhodně nezklamal ani tentokrát Restaurace, kterou zajistilo Eduzone byla katastrofální
Jaroslav P. Lektor pan J. Nedoma je velmi kompetentní člověk v oblasti nástroje MS Excel, jeho způsob výuky mě jako začátečníka velmi zaujal. Oceňuji rovněž sdílení nabytých zkušeností, které mohou ulehčit práci ostatním. Má velmi dobré prezentační schopnosti a dokáže svým přednesem zaujmout. Řekl bych, že kurz je na velmi dobré úrovni a ze svého pohledu začátečníka nemám v současnosti žádné návrhy na zlepšení.
Lukáš P. Velice dobře a s přehledem pan Nedoma zná "zákoutí" excelu a dokáže pružně reagovat na vzniklé dotazy. Zamlouvá se mi jeho způsob výuky, ověření přímo na praktických příkladech. Poskytnuté studijní materiály jsou velmi obsáhlé.
Václav S. Super, když někdo nevěděl, ochotně poradil. Nijak. Není.
Lenka B. Velmi profesionální vedení kurzu, kdy bylo nutné neustále věnovat plnou pozornost probíranému tématu. Lektor měl čas se věnovat individuálním dotazům účastníků, pomáhat s řešením zadaných úkolů. Kvalitnějším občerstvením a lepší restaurací na oběd, ale to jsou marginálie. (školení u 1. VOX a.s.)
Lucie J. Super školení, využitelné v praxi, doporučila bych každému, kdo pracuje s excelem. Pan Nedoma umí látku dobře vysvětlit a je připraven i na záludné otázky. :) Líbilo by se mi, kdyby byl kurz delší, ale to by zase možná neprošlo v práci. :)
Jiří S. Velmi příjemný, empatický, erudovaný a ochotný lektor. Zcela určitě by nebylo na škodu školení rozšířit na dvoudenní.
Miloš O. Výborný přístup lektora při školení
František V. Prozatím nejlepší školení jaké jsem měl možnost kdy navštívit.
Ivana M. Opravdu super lektor, velmi přínosné školení.
Jana H. Pan Nedoma je skvělý lektor, který má kurz skvěle připravený, má nesmírnou trpělivost. Tyto kurzy nejsou rozhodně ztráta času a na konci každého kurzu vždy čas naopak schází. Každá minuta je využita k získání informace, kterou v praxi určitě použijete. Už je nejlepší, pro mě není co zlepšovat. (na kurzu)
Lenka C. Pan Nedoma je opravdu člověkem který by měl vyučovat/školit. Srozumitelné přednesení a vysvětlení daného úkolu. Individuální kontrola a opětovné vysvětlení je-li třeba. Kultivovaný, vtipný projev, který vytváří příjemnou atmosféru bez stresu, že člověk nestíhá, či neví. Nijak, vše bylo na top úrovni, obsah učiva, výklad, matriál ke stažení před kurzem a možnost si stáhnout, či mít zaslaný veškerý obsah učiva toho dne se kterým jsem pracovala, mi přijde úžasné! Děkuji. Vzdělávala jsem se a přitom jsem měla moc hezký den. Moje poslední dvě nejlepší školení za x let.
Děkuji a přeji ať se daří.
Lenka H. Školitel navázal přátelskou atmosféru a zajímavě podal informace. Nebyl problém se na cokoli zeptat. Velmi podařené školení.
Dana R. Velmi příjemný přístup k "žákům" vše vysvětleno, tak aby pochopil každý Myslím, že na straně pana lektora není co zlepšovat, profesionál, který naprosto ví, o čem mluví. Děkuji za školení, přihlásím se k Vám znovu.
MARTINA P. Dobře vypracované materiály + jejich uplatnění v praxi Možná menší počet účastníků kurzu Určitě se přihlásím na další školení. Přehledné, přesné a dobře připravené.
Milan M. Velmi fundovaný, umí věc vysvětlit. Myslím, že to není třeba vylepšovat.
Jana D. Trpělivý a vstřícný, opravdu se snaží své vědomosti předat, aby je účastníci školení mohli využívat při každodenní práci.
Paula M. Bola som s pánom lektorom veľmi spokojná. Vysvetľoval veľmi jasne a zrozumiteľne, snažil sa venovať aj individuálne tomu, kto to potreboval. Jeho prístup mi veľmi vyhovoval. Konečne po dlhej dobe som mala školenie, z ktorého som si veľa odniesla a ku ktorému nemám absolútne žiadny pripomienky. Ďakujem :)
Petra D. Byla jsem velice spokojená s přístupem školitele, jak vše ochotně vysvětlil. Myslím, že vše bylo super. :-)
Alena Č. Školení s panem Nedomou mě velice bavilo, získala jsem spousty nových poznatků a rozšířila svoje znalosti v MS Excel. Nenapadá mě nic, školení bylo perfektní.
Klaudia H. Lektor byl super - důkaz, že se Excel, vzorce a kontingenční tabulky dají vyučovat i zábavnou formou, prostě skvělý přístup. Navzdory náročným tématům moc příjemně strávený den. Lektor si hlídal, ať nikdo nezůstane pozadu a skupina postupovala společně, vytvořil příjemnou atmosféru a zodpověděl všechny dotazy ... všechno promítáno přes projektor v dostatečné/čitelné velikosti, do detailu rozpracované podkladové materiály. Byla jsem na Excel III - bylo by příjemné to mít na 2 dny, ale chápu, že 1 den je zřejmě výsledek společné domluvy s naší organizací.
Vojtěch Z. Líbí se mi pozitivní přístup lektora. Látka je vykládána srozumitelně a tempo výkladu je přizpůsobeno nejpomalejším členům skupiny.
Marie P. Velmi dobrý způsob výkladu, srozumitelný, dobře použitelný pro praxi. Rozložila bych školení do delšího časového úseku, aby bylo možno si některé postupy víckrát vyzkoušet a tím zapamatovat.
Nikola Š. Pan Nedoma byl velice milý a vtipný - kurz nebyl nuda. :) Myslím, že by bylo lepší se vždy po zadání úkolu zeptat zda někdo potřebuje pomoct nebo neví.
Někdo se může bát požádat o pomoc a kdybyste se zeptal sám tak byste je možná pošťouchl. :)
Petr T. Pan Nedoma vše perfektně vysvětlil, velmi se mi to líbilo a jeho příklady využiji ve své praxi. Židle byly špatné na takové dlouhé sezení, ale to je věc naší společnosti.
Alena P. Lektor je skvělý Není třeba cokoli vylepšovat
Petr K. Jak je už lektorovým standardem. školení bylo opět skvělé.
Zlata P. Školení bylo pečlivě připravené, pan lektor má velmi vstřícný a individuální přístup. Všechna témata byla velmi dobře vysvětlená a demonstrovaná, pan lektor má zájem, aby účastníci školení problematiku pochopili a v praxi použili.
Kristýna Š. Pan Nedoma je profesionál na svém místě. Vysvětlí vše do naprostého detailu, dokud to člověk opravdu nepochopí. To snad ani nejde
Veronika S. Lektor, p.Nedoma, skvěle vysvětluje, uvádí soustu příkladů, věnonuje se všem na školení jak kolektivně, tak jednotlivě - skvělý přístup Myslím, že není co vylepšovat, já jsem naprosto spokojená
František D. Profesionální přístup a vysoká odbornost přednášejícího. Vynikající výklad.
Radka P. výborný, trpělivý, příjemný projev se zápalem pro věc školení je dobře postaveno, nemám připomínku ke zlepšení doporučila jsem kontakt dál ve svém okolí, chválou jsem nešetřila :)
Michaela K. Pan Nedoma je skvělý lektor a naučil nás vše potřebné k užívání v xls. Určitě to bylo velkým přínosem
Eva R. Skvělý, chápavý, vše srozumitelně podáno nevím
Juliana K. vše vysvětluje srozumitelně a jasně, empatický přístup
Dagmar H. vše dobře vysvětleno i připraveno
Tomáš S. spokojenost se způsobem školení
František O. odborník, velice srozumitelný výklad, názorné příklady, úkoly na procvičení.., školení mělo správné tempo, žádné ospalé/nudné chvilky se nekonaly, příjemný přístup, příjemné prostředí. Výhoda/velké+ bylo také to, že jsme byli pouze 4 účastníci školení.
Monika D. Byl velmi vstřícný, ochotný pomoci, bylo to mé nejlepší školení. Velmi názorně vysvětloval, každý dotaz zodpověděl. Myslím, že kurz už nelze vylepšit, byl prostě bezchybný.
Alice B. Stručně - vynikající školení mi přišlo naprosto optimální - nemám návrhy na vylepšení
Filip K. Vždy vše ochotně vysvětlil a čekal, než všichni účastnici budou mít hotové zadání a poté pokračoval s vysvětlováním další látky. Co se týče obsahu školení, tak nemám žádné připomínky. Pouze bych uvítal komfortnější zázemí.
Marek H. Výborný učitel, uměl vysvětlit a byl trpělivý s účastníky Nevím, mně by pomohlo delší shrnutí kurzu Excel II, na kterém jsem nebyl.
Stanislava S. Perfektní přístup, ochotný, lidský, není co vytknout. Nevím Kurz by mohl být zaveden ve více městech. Třeba i v Olomouci. :)
Jaan Č. dobrá komunikace, vše dobře vysvětleno, srozumitelné nijak, vše OK žádná
David B. Školení probíhalo přívětivou formou i pro méně zkušené. Zvlášť pak oceňuji tempo, jakým jsme Excelem, potažmo úkoly postupovali. Lektor byl vždy ochotný poradit a kladl důraz na to, aby se nikdo neztratil během zkoušení vzorečků, funkcí, atd. Není potřeba. Kurz mi přijde vhodně nastavený
Dita D. velmi vstřícný, pohodář nemám žádné připomínky
Martina O. Výborný profesor, byla jsem nadšená z přístupu, způsobu vysvětlování, ochoty.... Kurz překonal mé očekávání, takže nic.
Iveta H. se školitel jsem byla moc spokojená, vstřícný, ochotný nic bych neměnila
Petr M. Školení proběhlo na vysoké úrovni - lektor vynikající. Nic mne nenapadá.
Vojtěch K. Velmi příjemný a pohodový lektor, zároveň vše velmi srozumitelně vysvětlí Osobně bych u Excelu I a II ocenil vyšší tempo kurzu, aby se toho stihlo probrat za den více. Nicméně chápu, že tempo je třeba přizpůsobit schopnostem účastníků
Lucie K. Pan Nedoma je člověk na správném místě, úžasný profesionál, příjemný a inspirativní lektor! Skvěle dokáže udržet pozornost. Kurz byl perfektní, v optimálním tempu.
Monika D. Vynikající. Nijak.
Kateřina E. příjemný , komunikativní, vstřícný, dobrá nálada, trpělivý, jasně vysvětluje, nápomocný pro jednotlivé funkce víc uvést více příkladů k použití...na jednom konkrétním příkladu studenti pracují a pak uvést tuto funkci můžeme použít při takovém takovém a takovém zadání - jednotlivé možnosti zadání
Eva H. Pan lektor dokázal nadchnout, milý a vstřícný přístup nenapadá mi Určitě se zúčastním dalšího kurzu
Michaela P. Velmi poutavý přednes. Nápomocný. Ochotný řešení i nad rámec kurzu. Zejména kurz Excel IV Makra rozložit do více školících dní.
Zdeněk D. Velmi příjemný projev, trpělivý a ochotný při vysvětlování drobných úskalí. Přišel mi vyvážený i s příklady z praxe. Doporučuji jej i kolegům.
Kateřina Ž. Profesní přístup lektora, vstřícný. Mé hodnocení je jednoznačně kladné. Absolvováním tohoto školení jsem si rozšířila své znalosti.
Dalibor H. Velice dobrý výkon, vytvořil příjemnou pracovní atmosféru. Byl jsem spokojen. Ze strany školitele mě nic nenapadá. Snad tempo školení, ale to je neřešitelné při větším množství školených.
Jana P. Excelentní, odborník, přátelský, lekce byla srozumitelná.. Nijak ---
Lucie Š. Výklad lektra byl srozumitelný. Vše velmi poutavě vysvětlil a ukázal. Školení hodnotím kladně. Kurz doporučím svým kolegům.
Vladimír H. Super, školení mělo správný rytmus a znalosti lektora byly opravdu hluboké. Těším se na další školení.
Jan P. Skvělý výklad, názorné vysvětlení problematiky a lepší pochopení souvislostí pro mně, děkuji za ukázku i některých fíglů
Dana S. Velice příjemný lektor, vstřícný a ochotný zodpovědět všechny dotazy, včetně těch úplně základních. Dával pozor, aby se nikdo "neztratil", vždy hned přišel pomoct a poradit. Naučila jsem se hodně nových věcí.
HANA B. Vynikající lektor. --- Kurz splnil vše, co jsem očekávala.
Martin S. Profesionál na správném místě Nemám výhradu.
Alena P. Z lektora jsem nadšená! Moc se mi líbí jeho přístup k účastníkům kurzu. Perfektně připravený program, ve kterém je prostor pro každého (ať už přišel s jakýmikoli znalostmi, zkušenostmi nebo připravenými dotazy). Je moc fajn potkat vysoce inteligentního člověka, na kterém je vidět, že má rád svou práci, perfektně jí rozumí, baví ho komunikovat s účastníky kurzu a umí příjemnou formou předávat své znalosti. Kurz je perfektní tak, jak je.
Líbilo by se mi, kdyby se za rok dalo nějak pokračovat. Něco jako zopakovat letos získané vědomosti na nových příkladech. Osobně bych v této oblasti získala asi nejvíc, kdyby bylo možné docházet na kurz v průběhu několika měsíců, trénovat na "domácích úkolech" a při setkáních hledat nejefektivnější řešení. Kdybyste zakládali "partu milovníků Excelu pro začátečníky a mírně pokročilé", ráda se stanu její součástí.
Líbilo by se mi, kdyby těmito kurzy prošla většina zaměstnanců naší organizace.
Stanislav Š. Velice milý a ochotný lektor. Veškeré otázky zodpověděl nemám nic
Martin Ž. Sympatický, dobre sa počúva, pedagogicky veľmi schopný. Skvelý lektor! Takto mi to prišlo ideálne. Výborný pomer "prednášania" ku samostatnej práci. Dúfam, že sa znova stretneme na pokročilejšom kurze.
Lenka S. profesionalita

Jaroslava K. Školení bylo pro mě velice přínosné. Z pana lektora jsem byla nadšená má přijemné a profesionální vystupování, skvěle školí.
Ze školením jsem byla spokojená nic bych neměnila.
Dagmar P. milý, příjemný
Zuzana Š. Dobře připravený, milý, trpělivý se skvělou schopností předávat informace. Moc děkujeme.
Pavel K. Vynikající. Není co vylepšovat.
Michaela P. Hodnotím kladně velmi výborné schopnosti komunikace lektora a flexibilní přístup přizpůsobení formy výuky kurzu aktuálním požadavkům účastníků. Zřejmě delší pausu na oběd. :-)
Simona B. vstřícný, trpělivý zkrátila bych jeho délku o cca 1hod
Patricie S. Přístup lektora byl skvělý, oceňuji energii kterou do školení vložil. Ke školení mám jen jednu připomínku, nejsem si nicméně jistá, jestli se s ní dá něco dělat. Na školení jsem se dozvěděla nové věci, ale samotné tempo bylo pomalejší a s prostoji. Což není chybou lektora, ale odlišnou úrovní znalostí práce s počítačem (orientace v programu, rychlost psaní na klávesnici).
Karolina M. velmi zdařile zpracovaná prezentace, dobře připravený soubor pro vlastní školení, vstřícný přístup i k úplným začátečníkům, celý koncept školení je dobře připraven, poskytuje dostatečný přehled (zatím absolvován kurz excel I), takže nemám žádné připomínky, ani nápady jak kurz vylepšit
Vladimír T. Pan Nedoma je opravdový odborník na Excel. Své znalosti umí zajímavým způsobem předat obecenstvu. Zaměřuje se na praktické příklady, které vysvětluje během svého semináře. Má příjemné a přátelské vystupování a díky svým velkým zkušenostem s Excelem je schopen kvalifikovaně a srozumitelně zodpovědět dotazy. Své pracovní sešity Vám následně pošle na e-mail.
Jan A. S lektorem - naprostá spokojenost (způsob školení i materiály) Myslím, že na kurzu není co vylepšovat, k získání všeobecného přehledu pro mě obsahoval vše podstatné.
Yveta S. Velmi sympatický, milý a vstřícný lektor, vše velice hezky vysvětlil.
Jiří H. Pozitivní
Petr L. příjemné vystupování, odbornost na vysoké úrovni kurz byl vyhovující
Lenka H. Lektor je velmi příjemný, milý a hodně trpělivý. :-) Nijak vše bylo perfektní. Začínala bych dříve, alespoň o hodinu.
Barbora F. S lektorem, panem Nedomou jsem byla velmi spokojena. Vše srozumitelně vysvětloval, byl ochotný a milý. Nic mě nenapadá. Byla jsem spokojená.
Miroslava L. Vše super připravené. Kurz, probíhal podle předem stanovené osnovy s možností praktických příkladů. Pan Nedoma vždy zodpověděl naše dotazy. Jeho přístup byl velice vstřícný.
za mně mi takhle vyhovoval
Petra C. Pan Jaroslav Nedoma je nepochybně erudovaný lektor, vždy nápomocen nám srozumitelně vysvětlit/dovysvětlit školenou látku. Jím vytvořený podklad (soubor), se kterým po dobu školení pracujeme, je cenným pomocníkem pro následující uplatňovanou praxi. Pan Nedoma dokáže vytvořit vstřícné prostředí i pro nás méně chápající :-) Kurz bych nevylepšovala nijak, potřebovala bych vylepšit osobní mozkové vybavení, abych dokázala excel lépe vstřebávat, protože je to opravdu vynikající nástroj na ulehčení práce s daty, čísly.. :-)
Renata P. velmi dobrá prezentace, školitel byl nápomocný všem , výklad srozumitelný, velká znalost na začátečníka hodně informací
Jiří C. Přehledné, obsahově přitažlivé a vedené osobním přístupem zkusil bych za příkladem udělat shrnutí s odkazem na stranu sylabu ... (a toto najdete popsané zde). Když si dělám osobní poznámky, nejlépe do skrip přímo k probíranému tématu určitě bych chtěl vidět a osvěžit si kurz makra a grafy
Martin S. pozitivní osobnost znalá věci
Hana S. Erudovaný a sympatický lektor, vstřícný, vtipný, dokázal se věnovat úplně všem, nebyla otázka, se kterou by si neporadil. Oceňuji i perfektní prezentaci a přípravu, prostě profesionální výuka - jsem nadšená. Možná nastavit základní úroveň znalostí Excelu (byla jsem na kurzu Kontingenční tabulky) nebo dva druhy kurzů - základ KT a pokročilejší funkce, na jeden den je toho docela dost. Nejlepší školení, které jsem absolvovala.
Karel V. Vynikající, velmi srozumitelný výklad a obrovský přehled těžko
Josef B. Velmi sympatický projev, který je výborný pro posluchače z hlediska pozornosti, ale i chutě se učit a dozvídat se něco nového. Není nutné, možná mít k dispozici pomocníka, který by byl nápomocný těm, co něco nejde, nebo uteklo. Ale vzhledem k Vašemu přístupu to není nutné. Asi záleží s jakou skupinou pracujete - pokud by šlo o vyložené (a převážně) začátečníky. Udržet si energii takto dále pracovat!
Richard T. Vynikající lektor, který má skvělý přehled o problematice excelu, konkrétně pak kontingenčních tabulek. Je velmi ochotný cokoliv vysvětlit, a případně pomoci. Nemám výhrady ke kurzu "Kontingenční tabulky"
Petr K. Pan Nedoma je kapacita a člověk na svém místě. Je velice ochotný, sympatický a správně lidský. Ze svého pohledu nemám co vylepšit, kurzy jsou parádní. Jen má paměť na to co jsem se u Vás naučil silně pokulhává :-)
Petr B. Absolutní spokojenost. Faktický, věcný a srozumitelný výklad. Po školení jsem nové znalosti z oblasti VBA v MS Excel hned použil. Nic mě nenapadá. -
Martin J. není co vytknout, skvělý přístup, komunikace i prezentace
Zbyněk M. člověk, kterého Excel zjevně baví a nadšení pro něj přenáší na školené
Pavel K. S lektorem jsem byl moc spokojený. Byl flexibilní a rychle se mu dařilo odpovídat na dotazy přítomných. Příkay měl dobře připravené. Osobně jsem byl spokojen. Akorát škoda, že druhý den na power query se nepodařilo sehnat náhradní počítat, jelikož starý excel mi už toto nepodporoval
Hana Č. Super Zlepšit se musím já.
Alexandra O. Výborný lektor, výborně připravené školení.
Jaroslav P. Veskerze pozitivní
Vladimír Š. naprostá spokojenost, vysvětleny hned souvisijící dotazy, odpovězeny i dotazy mimo probíranou látku u předaných materialů bych každý úkol rozdělil na tři části, např. soubor 03_Duplicity.xlsx na:
1. 03_Duplicity_výuka.xlsx, kde tento soubor by sloužil k výuce v hodině s lektorem
2. 03_Duplicity_řešení.xlsx, zde by bylo již hotové vzorové řešení zadaného úkolu pro případ, že v hodině něco nestihnu nebo něco nestačím udělat a chci se k tomu vrátit a projít si zpětně dané řešení třeba doma
3. 03_Duplicity_původní.xlsx, tento soubor by sloužil k zopakování probrané látky doma od samého začátku
Marek D. Profesionální a zároveň milý přístup. Srozumitelné sdělení. Vybavit učebnu novějších HW. (Není v možnostech lektora, jednalo se o pronajatou učebnu)
Michal Š. Výborná znalost aplikace, zkušenosti se školením uživatelů, příjemné vystupování. V rámci školení obsáhnout větší množství problémů, méně času věnovat vlastnímu zkoušení nových věcí přímo při školení.
Marie M. Perfektně připravené a výborně vedené školení. Vše bylo srozumitelné, dobře vysvětlené a hodně jsem si ze školení odnesla. Není co zlepšovat, kurz byl výborný.
Hana H. Lektor byl velmi dobře připravený, erudovaný, nebyl problém v průběhu školení kdykoliv požádat o pomoc. Po dlouhé době přednášející, který věděl o čem hovoří a jako bonus byl příjemný a usměvavý :-) Nemám žádné další připomínky ani návrhy.
Tomáš Č. Pro zatím nejlepší lektor na MS Excel, u kterého jsem byl na školení. Rozdělit školení na 3 dny. 1. den školení, 2. den pauza na vstřebání probrané látky, 3. den další školení. Nebo udělat školení na 3 dny celkem.
Antonín K. Perfektní, za mě není co vytknout. Vřele doporučím známým a kolegům. Poměrně značně byl znát rozdíl mezi účastníky kurzu - někteří byli rychlí, jiní "bojovali" i s trivialitami. S tím však lze asi těžko něco dělat - možná "požadovat" pokročilejší vstupní znalosti, než jak byl kurz popsán. (kurz "Práce s velkým množstvím dat") Dále byl problém v nestailním internetovém připojení - zaměstnanci naší firmy, která běží na terminálovém prostředí, trpěli výpadky a nemohli často vůbec pracovat. To samozřejmě není žádnou chybou lektora. Za mě výborný poměr cena kurzu vs. hodnota kurzu - byly to skvěle investované peníze.
Tomáš D. Veskrze pozitivní. Pan Nedoma školí přesně způsobem, který mi vyhovuje. O svých znalostech přesvědčí během chvíle nenásilnou formou, získá si respekt a v průběhu školení se nijak nepovyšuje nad účastníky školení. Jeho projev je velmi příjemný a lidský. Všem, kdo něco neumí nebo něco nejde se dostává trpělivého individuálního přístupu a nedochází k tomu, že by se někdo musel stydět nebo cítit trapně. Školení jako takové vylepšení nepotřebuje. Vnímám problém, a to není jen otázka naší firmy, s absencí rozřazování uživatelů, kteří obecně v oblasti MS Office vždy nadhodnocují své znalosti a dovednosti. Na školení úrovně III nás bylo opravdu jen zlomek, kteří skutečně úroveň III potřebovali doškolit. Jinak to bylo spíše úroveň II. Za školení velice děkuji, bylo to osvěžující setkání s profesionálem a já se velmi těším na další školení, kterých se bezpochyby zúčastním.
Monika M. skvělý lektor s úžasnou trpělivostí a schopností vysvětlit perfektně zpracované a připravené materiály školení bylo perfektní
Ondřej V. Skvělý přístup, komunikativnost a improvizace. Všechno bylo v pořádku. Celkově to byl skvělý kurz.
Tomáš B. Odborník
Tomáš F. Výborně připravené podklady i výklad
Radek T. Sympatický, srozumitelný výklad nijak Díky za výborně připravené školení a podkladové materiály.
Jana K. Super školení, velmi mi pomohlo. Prodloužit Žádná
Vlasta V. Pro mně velmi přínosné, všechny získané vědomosti se budu snažit uplatnit. Děkuji moc. V tuto chvíli mě nic nenapadá.
Jaroslav C. Skvělý! Zaujal a nadchnul :-) Prodloužil Naučil jsem se nové funkce, nové zkratky, perfektní!
Jan Š. velmi dobrý povahově i znalostmi zrychlil bych výklad, ale je to bohužel otázka počtu účastníků a jejich schopnosti vstřebat znalosti
Zuzana L. Super aktivní, pozorný a hlavně trpělivý! :-) Není potřeba. Pouze rychlost, ale bylo objednáno hodně témat, takže je to pochopitelné.
Stanislav K. Výborné školení, všechny dotazy odpovězeny, výborně vedené školení Škoda, že je školení tak krátké Děkuji Vám za výborné školení. Jako databázový specialista excel používám méně častěji, než kolegyně a kolegové, proto mi přineslo spoustu informací.
Pavlína H. Trpělivý, velmi ochotný a srozumitelný výklad. Kurz byl perfektní, bez připomínek, vše připraveno . Nejlepší školení za poslední dobu
Lukáš V. Erudovaný a trpělivý Prostorově výraznější lid potřebuje kolem sebe malinko více prostoru, jinak vše bylo OK :) Kurz byl na velmi vysoké úrovni, doporučím kolegům.
Markéta Š. Pan lektor Nedoma byl velice příjemný, trpělivý, ochotný, usměvavý a komunikativní. Vysoká úroveň znalostí, žádný dotaz ho nezaskočí. Umí jednat s lidmi a znalosti jim předá velice pochopitelnou, logickou a přehlednou formou. Perfektně připravený a to i včetně doplňujících materiálů. Rozhodně doporučuji. Na kurzu není třeba nic vylepšovat. Po všech stránkách co se týká pana lektora, jeho vystupování, odbornosti i komunikace perfektní. Každému bych přála potkat takového lektora jako je pan Nedoma, opravdu přínosné.
Lukáš Z. SKvělý, ochotný, z praxe
Jiří V. Lektor Jaroslav Nedoma byl perfektně připravený a školení vedl velice profesionálně.Vyhovovala mi možnost procvičení probíraných témat na připravených příkladech "z praxe" a individuální přístup ke každému účastníkovi v případě nějakých problémů. Školení hodnotím celkově jako velmi kvalitní. Malou výtku mám jen k délce kurzu v obou dnech, tj. od 9:00 do 15:30. Uvítal bych prodloužení alespoň o hodinu a tím i možnost většího rozsahu probírané problematiky.
Petr B. Pan Nedoma je příjemný,ochotný a velmi komunikativní. Velmi se mi líbil jeho osobní přístup ke každému účastníku kurzu a ochota ,ve svém volném čase se zabývat některými otázkami, které na něj někteří účastníci kurzu měli. Myslím si, že kurz přesně splnil to ,co bylo na začátku deklarováno. Každému ,kdo si chce prohloubit své znalosti a dovednosti z oblasti produktů MS Office, bych kurzy p. Nedomy rozhodně doporučil.
Roman J. Velmi názorné školení a s citem pro to co se dalo za ten daný čas stihnout vše dobré - bez bez
Ladislav N. Velmi příjemný a profesionální přístup. Oceňuji trpělivost a srozumitelnost výkladu. Dále se mi líbily názorné příklady a příklady použití v praxi.
Zbyněk M. Pan Nedoma. Srozumitelně vysvětlil úvod do problematiky maker. Díky tomuto školení jsem získal spoustu informací k tvorbě maker. Hodnotím velmi kladně delší čas , moc rychle to uteklo
Radek S. Bylo to prima, přijdu na pokračování. Děkuji.
Jana V. Super, výborný, odborník. Nevím, byla jsem spokojena.
Patrik C. Pan Nedoma umí vysvětlit MS Office velice srozumitelným a přehledným způsobem, kurz mi pomohl objevit mnoho nových funkcí, které pan Nedoma výborně ilustruje v praxi a dokáže tak uvést příklady jejich praktického využití. Průběžná praktická cvičení navíc pomáhají zapamatování nových znalostí, protože je člověk ihned využije při samostatném plnění úkolů, se kterým pan Nedoma v případě potřeby asistuje a vždy rád poradí. Nemám ke kurz žádné připomínky, jedná se o nejlepší školení MS Office, na kterém jsem byl.
Jan K. Pan Nedoma vedl seminář zaměřený na práci s kontingenčními tabulkami skvěle, jak odborně tak pedagogicky. Trpělivě vysvětloval, odpovídal, pomáhal. Atmosféra byla uvolněná, přesto pracovní. Rozhodně mohu pana lektora Nedomu doporučit. Nic konkrétního mě nenapadá.
Miloš Š. Výborný Podrobnější analýzou prodejních dat z databáze.
Bronislav M. skvělé prezentační dovednosti pochopitelný výklad trpělivý ve vysvětlování větší místo na stolech s NTB
Martina E. Školení bylo perfektní, pan Nedoma výborný, naučili jsme se spoustu "vychytávek", které nám určitě usnadní práci. Školení bylo výborné, tak jak probíhalo.
Martina S. Trpělivý, laskavý, erudovaný. Člověk, který má úžasné znalosti a zároveň je dokáže předat svým "žákům". Kéž by takto úžasní byli učitelé, kteří ve školách vzdělávají naše děti. Myslím, že školení je dokonalé. Nejlepší lektor, jakého jsem kdy zažila. Nelituji ani minuty, kterou jsem na tomto školení strávila. Vynikající.
Dana C. Schopný empatický vstřícný Vše ok
Jitka K. Velmi dobře vedený kurz, vysvětlení pomocí názorných příkladů, výukové materiály jsou přehledné. Kurz je přínosem pro mou praxi, škoda, že jsem ho neabsolvovala dříve. Abych měla nápad, jak kurz vylepšit, musela bych se nejprve zlepšit sama, co se týká přednášené látky. Děkuji za výborné školení.
Romana Ř. Lektor zkušený. Dobře a trpělivě vysvětluje. Má příjemné vystupování. Nic bych neměnila. Jeden den školení nestačí. :-)
Dagmar R. Vstřícný, milý, usměvavý, příjemné vystupování. Nezaskočen žádným dotazem, což svědčí o profesionalitě a znalosti Excelu. Kladně hodnotím i všeobecné informace, jak Excel funguje a vysvětlení proč to takhle nejde...to je výborné, protože to pak člověk využije v mnohých situacích a lépe si dokáže zkontrolovat vzorec. Materiál je skvěle zpracován (podrobný a srozumitelný) a dobré bylo vytištění jednostranně, čímž bylo dostatek místa na poznámky. Jak se přeskakovalo v materiálech dozadu a pak zpětně dopředu, tak jsem se někdy ztratila (vždy mi pomohl podrobný obsah, což velmi chválím), tak možná vždy u daného tématu sdělit stránku, od které daná kapitola začíná. Jinak nemám co bych dodala, velmi kvalitní školení, opravdu jsem ráda, že jsem se mohla zúčastnit a dozvědět se spoustu užitečných vychytávek. Velice děkuji.
Dana H. Sympaticky, vtipný , věci znalý V daném čase bylo školení naprosto plynulé. Pěkně připravené příklady pro ulehčení a zapamatování. co jsem chtěla, jsem se naučila + další ostatní snad najdu v manuálu který je moc pěkně vytvořen Těším se na další level
Pavla T. Velice přirozeně, srozumitelně a s lehkostí předvedené různé varianty řešení běžných problémů v Excelu. Osobně jsem se naučila mnoho užitečných zjednodušení a pomůcek při práci. Počet účastníků byl adekvátní a vyučující tak mohl každému věnovat dostatečnou pozornost. Kurz byl pro mě rozhodně přínosem. Další vylepšení mě nenapadá. Byla jsem spokojená.
Irena K. výborné komunikační dovednosti, přizpůsobení se tempu a znalostem účastníků
Kristýna Kurilaková K. Velmi milý pán, vysvetľoval stručne a zrozumitelne. Myslím že som pochopila každú jednu tému a cvičenia mi nerobili problém.
Tomáš K. Lektor vše vysvětlil velice srozumitelně (velká pochvala) rozdělit kurz do více dnů po jednotlivých sekcí na kratší dobu
Helena B. Lektor byl velmi ochotný odpovídat na otázky, jeho výuka byla srozumitelná. Ráda se zúčastním dalších kurzů. Kurz byl pro mne přínosný, jen na takto náročnou oblast, jako byly kontingenční tabulky, bych do kurzu zařadila maximálně 10 účastníků Nemám další připomínky, ještě bych ocenila příjemné prostředí, kde se kurz konal.
Jana K. Profesionální přístup, srozumitelný výklad, individuální jednání
Jiřina Z. Lektor výborný, maximum informací o KT zadání úkolu a popis řešení jak se např. k nastavení KT došlo, ale ještě jsem nečetla tištěné podklady. Moc děkuji za zdařilý seminář
Anna C. OK Potřebuji spíš víc informací a cvičení ohledně sestavování vzorečků od úrovně "začátečník" s přechodem "středně pokročilý". Rovnou úroveň teorii a cvičení "středně pokročilý" mi nevyhovuje.
Josef S. Lektor má dokonalé znalosti o školeném programu Excel Nevím, možná delší školící čas na ještě podrobnější výklad látky Kurz Excel - Funkce a vzorce mě obohatil o větší znalosti tohoto programu a práce s ním.
Kateřina H. Pan Nedoma dokázal za jeden vyučovací den v rámci kurzu Excelu (kontingenční tabulky) zvýšit moji pracovní efektivitu, nebojím se říci, že o 200%. Během kurzu byl klidný, nápomocný, usměvavý, akční a profesionální. Pohotově reagoval na naše všetečné dotazy. Bezpochyby nejlepší lektor, u kterého jsem se školila. Perfektní materiály byly třešínkou na dortu. Moc děkuji a těším se na další společný kurz.
Josef S. Lektor dobře a poutavě vyučoval látku MS Excel Funkce a vzorce a byl vždy připraven na naše dotazy. Tento kurz byl pro mně přínosem nových vědomostí o MS Excel
Ivana V. Skvělá prezentace a vystupování lektora, trpělivý a vše nám ochotně vysvětlil Jediné co by šlo vylepšit - PC učebna vybavená počítači, ale takhle jsem si zase domů odnesli vše ve svém PC, což hodnotím také kladně. Profesionál každým coulem!
Věra V. Vynikající, srozumitelný výklad spojený s aktivní výukou na notebooku formou příkladů a cvičení. Nic mě nenapadá. Lektor p., Nedoma je výborný učitel, věcný, vtipný a velice trpělivý.
Jana F. Lektor vysvětloval věcně a přehledně. nemám připomínky
Marcela M. Pan lektor vše vysvětloval srozumitelně, individuálně se věnoval každému našemu dotazu, školení nebylo nudné se vším jsem byla spokojena
Lucie F. Výborný x x
Lucie R. Pan Nedoma byl velice vstřícný, danou tematiku vysvětluje srozumitelně a záživně. V každém účastníkovi školení , dle mého názoru, vzbudí nefalšovaný zájem o věc.Velice děkuji.
Martina D. efektivní školení, vstřícný lektor
Jindřich C. výborný
Roman Š. Vstřícný, ochotný, znalý věci Díky za dvoudenní přísun velmi zajímavých informací. Uvažuji o dalším semináři s Vámi. Přeji mnoho spokojených klientů
Simona F. Lektor byl bezvadný, líbilo se mi jeho nadšení a optimismus. Výklad byl jasný a srozumitelný. Děkuji moc. Těším se na další kurz.
Ing jiri M. Mimoradne vnimavy, pedagogický, odborne zdatny profesional ktery mne upoutal po celou dobu skoleni . Perfektne volene priklady ktere odhalily tajemstvi tematu. Vyborne casovani a tempo postupu. Byl jsem nadsen
Tomáš V. Odborník, výborná a příjemná komunikace, výborné vysvětlení. Nic mě nenapadá. I když se to zprvu nezdálo, byla délka 4h optimální pro to, co jsem o problematice KT potřeboval vědět. Díky.
Ivana S. srozumitelně podané, vše super
Mojmír T. Dobrý projev, žádné prostoje, přednáška měla spád
Karel M. Dobře připravený, vstřícný, výborný projev, je snadné sledovat a porozumět problematice, kterou vysvětluje Výborná práce lektora. Školení bylo dobře připravené, Ve školicích úlohách se vhodně opakují základní postupy a funkce.
MARTIN K. Příjemný, ochotný dost rychlé tempo, ale to může být i mou úrovní
Hynek P. Dobrý
Jan G. Příjemně vystupující, znalý problému.
Tomáš V. Lektor velice znalý problematiky, velice dobrá schopnost výuky dané problematiky. S kurzem jsem byl spokojený v rozsahu jaký byl.
Benon R. výborný pro mne bylo příliš rychlé
Michal T. Výborný.
Petr Š. Profesionální přístup, hluboce znalý problematiky. Místy rychlé tempo
Eliška H. Lektor rozumí danému tématu naprosto skvěle, byl velice ochotný komukoliv poradit a pomoci a účastník školení se dozvěděl i řadu informací nad rámec daného tématu.
Josef K. super
Eva Č. Super, vy byste to naučil snad i opičáky.
Jana J. Bylo to jednoznacne skvele skoleni. Rozdelila bych ucastniky podle "znalosti" do vice skupin a pracovala v mensim poctu lidi. Coz by ale znamenalo vice kurzu rozdelenych podle stupne zvladnuti excelu.
Pavel K. Skvělý přístup k účastníkům kurzu a způsob výuky.
Michal Š. Jednoduché vysvětlení s příklady, super přístup.
JIří B. výborný ! Srozumitelný výklad, hodně příkladů na podobné (stejné) věci. asi nijak, jde o počet frekventantů Kurz dává výborný základ pro samostudium
Hana F. Pan Nedoma je skvělý pedagog, velice vstřícný, trpělivý a stále v dobré náladě:-). Během kurzu se stihne věnovat každému účastníkovi. Skvělé školení. Prodloužila bych jeho časovou dotaci. precizně zpracovaný účastnický manuál
Martin P. Školení předčilo mé očekávání. Vše bylo naprosto srozumitelné. Lektor je velice ochotný, příjemný a trpělivý. Veškerý výklad byl i názorně ukazován.
Šárka H. Příjemný, trpělivý, se smyslem pro humor Asi bych školení udělala min 2 denní
Tomáš K. Vynikající přístup, perfektní vystupování, odborník na svém místě. stál bych klidně o měsíční školení
Lukáš G. S lektorem jsem byl velice spokojený. Věnoval hodně prostoru tomu, abychom látku skutečně pochopili a byli schopni aplikovat v každodenní praxi. Nic mě nenapadá.
Robert M. profesionální přístup, výborné prezentační dovednosti a schopnost srozumitelně vysvětlit danou problematiku, trpělivý a vstřícný absolutní spokojenost Na mém velice pozitivním hodnocení kurzu se nepochybně projevila skutečnost, že jsme ho absolvovali v tak malém počtu, a na víceméně podobné úrovni znalostí, takže tempo výuky bylo v podstatě individuální. Oceňuji také doprovodný studijní materiál, který je přehledný a vhodný pro mé další studium.
Alena Š. Pan Nedoma je velmi sympatický a vstřícný. Oceňuji jeho profesionální přístup a vysokou úroveň odborných znalostí.
Jana B. Super! Velmi trpělivý, pozitivní, vstřícný. Umí vysvětlovat, aby to pochopili i naprostí začátečníci! Na Excel by to chtělo více času.
Monika O. Lektor je na vysoké odborné úrovní. Obsah kurzu přizpůsobuje aktuálním znalostem ostatních účastníků. Vždy je ochoten pomoci a diskutovat s účastníky nad různými řešení daného problému. Zavedla bych minimální úroveň znalostí pro účastníky. např. dovednosti, tkeré by měl účastník ovládat (stačilo by jen zmínka, zda účastník umí v MS Excel následující dovednosti) Školení bylo financováno zaměstnavatelem.
Petr D. Stručné, věcné, jasné vystupování. Školení svůj účel splnilo. Větší spojení s praxí
Šárka H. Absolutní spokojenost se zakoupeným seminářem. Výklad byl věcný, srozumitelný a přínosný. Lektor byl příjemný, schopen okamžitě reagovat na vznesené dotazy.
Aleš K. profesionální přístup - jasný výklad, ochota, schopnost,názorné příklady, bezvadná připravenost; perfektní studijní materiály nevím Velmi rád se zůčastním dalších kurzů p. Nedomy
vaclav K. naprosty profik, super znalosti, výklad pochopitelný po dlouhé době mi školení něco dalo.
Daniel P. Pan Nedoma v o čem mluví, a dokáže to vysvětlit i ostatním.
Roman S. dle mě dokáže zaujmout a má vhodné příklady z praxe na kterých lze problematiku vysvětlit a pochopit. vylepšil bych ho 1. lépe specifikováním úrovně školení,byli zde velké rozdíly ve vědomostí. 2. možná bych ještě sjednotil verzi MS office z důvodu odlišnosti softwaru docházelo ke zbytečnému zdržování a vysvětlování (školení Eduzone) děkuji za použité materiály a vztříctnost lektora
Miluše K. super zajistila bych PC/notebook se stejnou verzí Excel
Jan C. Na lektorovi je znát, že svou práci dělá již mnoho let :-) Ne je to OK Byl jsem spokojen. Jen název školení byl mírně zavádějící (školení Eduzone)
Veronika H. Skvělý! Velmi srozumitelně vysvětleno. Ideální tempo a ochota vysvětlit, když se člověk nechytl na poprvé.
Natalie G. Má obrovskou trpelivost a hezký vysvětluje
Veronika V. Vstřícný přístup, ochotný vše vysvětlit, srozumitelné podání informací Bylo by dobré udělat kurz pro vyrovnanější skupinu (co se týče znalostí). Zajistit počítačovou učebnu. (školení Eduzone)
Kamila H. Skvělé školení, předčilo očekávání. Nic.
Renata L. Srozumitelný výklad. U otázky jak bylo školení financováno my chybí varianta přes zaměstnavatele
Dagmar K. Vystizny a precizní výklad. Vyborny lektor. Více bych se věnovala procvicovani-opakování.
Martin U. Super výklad, velmi prospěšné
Zdeněk K. kurz Excel Vzorce a jejich využití v praxi, s lektorem jsem byl velmi spokojen, pro mne výklad srozumitelný, lektor se nezdráhal výklad přerušit a vysvětlit chyby, které jsem udělal při zadávání vzorců uvažuji o další účasti na Office kurzech lektorovaných panem Nedomou
Jana P. Bylo to moje první školení a školení předčilo mé očekávání. Děkuji
Pavlína S. Lektor byl profesionální, měl vlídný přístup.
Jana D. Milý, vstřícný, praktický, věnoval se nám, zodpověděl všechny naše dotazy financováno zaměstnavatelem
Tereza H. Super!!!!
Dana C. Výuka s panem Nedomou proběhla v klidu ,pohodě a hlavně naučí. Dávám výbornou tedy za 1 tedy plný počet. Vše v naprostém pořádku.
Jiří H. Bylo jednoznačně patrné, že školitel je erudovaný a hluboce zasvěcený do problematiky, kterou přednášel a že ho práce s lidmi baví. Nebyla jen rutina, jak už jsem několikrát zažil. Vždy mne potěší setkání se vzdělaným a vysoce fundovaným odborníkem.
Jana F. Skvělý lektor po stránce odborné i lidské , velice dobře vedený kurz. Děkuji!
Michaela C. Spokojenost, lektor umel dobre vysvetlit a predat znalosti posluchacum.
Kamila V. prakticke ukazky z praxe, dobry material a skripta
Jaroslav B. velmi příjemný lektor, ochotný vždy pomoci, problematice rozumí do hloubky a umí to perfektně vysvětlit. nevím, bylo to dobré paráda
Veronika P. Perfektní, skvěle vysvětleno, příjemné vystupování a profesionální přístup, trpělivý lektor Myslím, že kurz je nastaven na jedničku
Alena Z. Super! Vysvětlování je názorné, pochopitelné a aplikovatelné. Jediný problém je v čase- bylo by potřeba víc procvičovat, aby se novinky usadily. viz názor
Jindřiška K. Perfektní, profesionální prezentace, srozumitelný výklad, velmi vstřícný přístup.
Václav P. Bez problémů.
Jiřina P. Profesionálně zvládnuté školení.
Marie K. vstřícný,srozumitelně vysvětlující tematiku
Adam B. Příjemný a lidský lektor. Tak by to mělo vypadat. V zásadě ničím. Ocenil bych více individuální přístup, ale ve skupině je to těžké. Věcné školení bez zbytečných informací.
Hana Š. Školení bylo skvělé a byla jsem maximálně spokojena. Budu se těšit na pokračování.
Petr Č. velmi prijemny a prfesionalni lektor nic
Veronika C. Jsem velmi spokojená se srozumitelností předaných informací, Adekvátní využití klávesových zkratek a jejich vysvětlení, Vystupování lektora je přirozené a úroveň odborných znalostí a schopností vysvětlit princip řešení je nadprůměrný. Doporučuji a velmi ráda se zúčastním dalších školení.
Eva R. velmi dobrý lektor excelentní školení, lektor velmi dobrý
Veronika C. Jsem velmi spokojena s přístupem lektora a jeho prezentačními dovednostmi. Školení je pro mě velkým přínosem. Projev lektora a jeho odborné znalosti v oblasti MS PowerPointu jsou nadprůměrné. Schopnost přizpůsobovat tempo náročnějším posluchačům žádný problém. Doporučuji a těším se na další školení.
Miluše P. sympatický lektor, velmi dobře reaguje na dotazy v průběhu školení, přizpůsobuje obsah školení podle reakcí účastníků
Eva Č. Lektor je velmi příjemný, přednáší srozumitelně a trpělivě.
Marketa R. Vse super Nic Bylo to super
Karel Š. Pochopitelný a jasný výklad, dostatečný prostor pro dotazy, individuální přístup.
Luboš K. Super - vyrovnaný a promyšlený projev, přesnost, přesné vyjadřování, snad žádné přeřeknutí, umí vycítit, kdy je třeba nechta prostor na vstřebání infa, expert
Jana U. Pan Nedoma je velmi příjemný lektor, který se snaží maximálně předat své zkušenosti zajímavou formou, ne pouze výkladem, ale dává kurzistům prostor po nalezení vlastního řešení. Velmi se mi líbíl jeho osobní individuální přístup ke každému, Ocenila bych skripta v barevném provedení. Mockrát děkuji za předané znalosti!
Martin N. Jsem spokojen
Roman Š. Oceňuji znalosti lektora. Díky za podporu při řešení problémů. Vysvětlování "látky" bylo srozumitelné a i zábavné. Snad se v budoucnu ještě uvidíme. Takto nastavený kurz mě vyhovoval. Znovu a ještě jednou děkuji za pomoc při dotazech a prezentaci témat a jejich řešení.
Jaroslav V. Vstřícný, výklad srozumitelný.
Petr Š. Prezentace byla vedená přehledně, materiály splňovaly očekávání. Oceňuji vstřícnost a ochotu lektora. Pro naši uživatelskou úroveň byl kurs dostačující.
Aleksandra B. Moc prijemna, pristupna forma, hodne informaci, prima zazitek :)
Martina D. Prednášky a spolupráca OK, názorné príklady, zodpovedané všetky doplň. otázky Hodnotenie - veľmi pozitívne - školenie financovala firma
Nina Š. Profesionální přístup, problematiku dokázal perfektně vysvětlit.
Pavel Š. Uvedené školení splnilo svůj účel, díky aktivní spolupráci lektora s účastníky kurzu jsem i já pochopil tvorbu a práci s KT. Jediný problémem byly různé verze MS Office, což výuku trochu zpomalovalo a mátlo (nutnost lektora přepínat mezi jednotlivými verzemi).
Jana F. opravdu spokojena
Zdeněk C. Výborný výklad a vynikající znalosti, příjemné vystupování, pohodový člověk mám zkušenost, že když při výkladu odpovídají materiály přesně výkladu a jsou řazeny chronologicky, je to pro mne nejpřehlednější a nejjednodušší řešení jak se rychle a přehledně orientovat, ale chápu, že ne vždy je možné takto materiál k výuce připravit. Školení bylo super, již jsem několikrát využil získané dovednosti. Moc díky
Karel M. Příjemný vystupováním, veselý, znalý problematiky, vstřícný, ... Děkuji!
Andrea Š. Jeden z mála lektorů, kteří si uvědomují, že ne každý posluchač je IT specialista. Přednáší tak, že se chytá jak IT tak uživatel. A za to mu patří můj dík. Chtělo by to více času, ale když ona hodina má pořád jen 60 minut. Doufám, že se i nadále budete věnovat lektrorství, v tom jste opravdu třída :)
Michaela H. Školení s panem Nedomou mohu vřele doporučit. Během školení nebyla vteřina, kdy bych se nudila. Lektorovo znalosti, komunikativnost, vřelost a pozitivní nálada dokázaly, že studenti opravdu hltali každé slovo a novou informaci. Za mě musím říct, že jsem byla nadmír spokojená a ze školení jsem si odnesla spoustu nových znalostí, které mi usnadní život. Moc panu Nedomovi ještě jednou děkuji.

Ohlasy jednotlivců na kurzy MS Office (2010 - 2014)

Hodnotil Stručný názor na lektora Jak byste kurz (školení) vylepšil(a)? Myslíte si, že je pro Vás přínosnější školení, které si Vaše firma financuje sama nebo školení financované prostřednictvím dotací z EU?
Tomáš J. perfektní, díky
Petr V. přehledné a praktické jednoduché příklady které se dají v praxi využít
Jan G. sympatak vysvetluje zrozumitelne je mi jedno, kto to financuje. Dolezite je, ze som si to vybral sam.
David B. Člověk s praxí, který umí dobře vysvětlit danou problematiku. Chtěl bych, aby byl delší, ale firma to bohužel neumožnila. Rozhodně školení z vlastních prostředků, protože je lepší, když mě nebudou omezovat finance, co se délky školení týče.
Tomáš L. Lektor má dobré vyjadřovací schopnosti a své v praxi využitelné znalosti dokáže vhodnou formou předat. Z pohledu studentů není až tak důležitý zdroj financování, jako spíš schopnosti lektora a ochota studentů učit se novému. V našem konkrétním případě bylo vše v pořádku a byli jsme spokojeni.
Erika P. Nejlepší lektor, kterého jsem měla možnost poznat z oblasti IT. Čekala jsem "nutné, suché, nezáživné školení" a během první hodiny jsem zjistila že jsem se mýlila. Příjemné vystupování, individuální přístup, perfektní zorientování v daném tématu. Děkuji. nemám srovnání
Jitka K. Velmi výborné odborné a komunikační dovednosti. Vstřícný. Odborník na svém místě. Děkuji Nemám připomínek Firmy by měly investovat do svých zaměstnanců. Nemám zkušenosti s financováním z dotací EU. Ale pokud je tato možnost, měla by se využít v plném měřítku.
Jiří J. Výborný
Peter Š. výborné, efektívni, přehledné. Lektor má výborný přehled a vědomosti. Budu doporučovat SAMA
Iveta K. pan Nedoma mě mile překvapil, školení mělo hlavu i patu, přehledné a dobře pochopitelné. nenapadá mě nic, co by se dalo ještě vylepšit. rozhodně ne
Daniel P. Velmi distinguovaný člověk s všeobecným přehledem a chutí naučit. školení bylo velmi příjemně vypracováno, takže bych rozhodně nic neměnil. Rádi bychom využili i zdrojů financování EU, avšak podmínky nastavení čerpání a byrokratické překážky nás již předem této možnosti zbavují.
Pavel M. Osobní přístup, vstřícný, jedinečné podání "učiva" Nevím, nemam porovnání.
Jan Š. profesionální přístup,znalosti,přehled
Jaroslav Š. Přehledné školení s dobrými příklady a sledováním úspěšnosti studentů Jsem spokojen, líbí se mi že vše tvoříme z bílého listu, připravené šablony a doplňovačky občas studentům rozváže souvislosti. nemůžu posoudit
Ladislav S. Ochotný, případné dotazy dokázal vysvětlit Netuším, je to mé první školení tohoto druhu
Petr K. Vstřícný, srozumitelný
Petr T. znalý problematiky, vstřícný, příjemný, komunikativní, výklad srozumitelný ... prostě super Trochu více prostoru na procvičení a zopakování látky - na účastníka působí velice pozitivně a povzbudivě, když věci porozumí a začne se mu i dařit. To by ale znamenalo prodloužit dobu kurzu např. z 1 na 2 dny anebo při stejné délce kurzu by se probralo méně látky což by bylo škoda. neumím posoudit
Petr T. delší čas pro procvičení jednotlivých funkčností všechna školení hradí firma z vlastních prostředků
Milan B. příjemný, ochotný Nemohu porovnat, byl jsem jen na školení za vlastní zdroje.
Michaela H.
Martina S. Jen to nejlepší, děkuji za přehledné seznámení s Excelem. Určitě se bude hodit, těším se na další PC školení ve stejném duchu.
Martin M. přehledný, zajímavý výklad, dobře se sleduje a člověk si hodně odnese pro svou praxi
Veronika V. Velice příjemný a ochotný způsob výuky, který je díky okamžité možnosti vyzkoušet si dané věci na PC opravdu efektivní. Školení z dotací EU jsem neabsolvovala.
Jolana J.
Dana J. Sympatický, usměvavý, pozitivní - od 1.chvíle je vidět, že práce je jeho koníčkem a to je skvělé, když nepanuje na školení stísněná atmosféra. Stručné písemné materiály daného programu, např. Word, kde by bylo místo na vlastní poznámky. Dále pak upozornění pozor je to novinka ve verzi 2007 nebo 2010. Myslím, že asi není moc rozdíl, zda se platí z dotací EU nebo hradí firma, ledaže by si EU kladla nějaké podmínky výuky,což nevím. Při samofinancování se lidé asi více snaží, aby se toho naučili co nejvíce.
Jitka H. Školení bylo dobře připravené a lektor přizpůsobil školení k našim požadavkům.
Klára L. Skvělá prezentace, srozumitelná a velmi naučná. nijak
Alice Z. Vše bylo perfektně prezentováno a vyzkoušeno na příkladech. Profesionální přístup ke školení.
Jarda N. Super
Tereza K. Velice dobrá prezentace a srozumitelný výklad. nemám žádné připomínky ke zlepšení, školení splnilo vše, co jsem očekávala. nedokáži posoudit
Lenka S.
Michal K. Lektor provedl výklad daných témat velice srozumitelně a názorně. Bude velice jednoduché zavést nové poznatky do denní praxe. Tento postup je v pořádku. Není zde rozdíl.
Ivan K. Příjemné vystupování, srozumitelný výklad, dobře zvolené příklady, vstřícnost k doplňujícím otázkám. Skoro nic...byl jsem spokojený. Záleží také na obsazenosti kurzu, v případě méně osob by byl možný individuálnější přístup. Nemůžu hodnotit. Myslím, že záleží individuálně na kurzu.
Radka S. Pohodový lektor, perfektní výklad, vše OK.
Dagmar S. Příjemné vystupování, jasný výklad, v případě potřeby individuální pomoc, aby se člověk úplně neztratil a mohl pokračovat dál. S lektorem celkově velká spokojenost Zlepšení kurzu by se podle mne dalo provést jen větší individualizací, ve které je možné se více zaměřit na některé oblasti, tj.tím, že by bylo méně účastníků, za to ale se stejnou úrovní znalostí a stejnou oblastí, kterou v excelu převážně využívají. Myslím, že i když tato hladina nebyla v našem kurzu úplně stejná, nebyl to zase tak velký problém. Neměla jsem pocit, že by školení bylo odfláknuté, předpokládám, že školíte se stejným nasazením bez ohledu na to, jakým způsobem je školení financováno.
Marta G. Super školení, skvělý lektor Přínosem je každé školení na profesionální úrovni, které doplní zaměstnancům firmy znalosti nebo zdokonalení ve svých dovednostech. V dnešní době se člověk musí neustále něčemu novému učit, hlavně v oboru IT. Už záleží pouze na jednotlivci, má-li o to zájem. :-)
Vítězslav K. více času samofinancocání
Jaroslav S. profesionál
Lucie K.
Pudil A. Lektor s výbornými znalostmi a s příjemným vystupováním. Kvalitní přednes s mnoha příklady. Z mého pohledu jsem nestíhal všechny ty informace tak rychle vstřebat, takže za mě říkam zvolnit tempo výuky. Z mého pohledu je tato otázka irelevantní, jelikož na uvedené školení jsme šli všichni dobrovolně s tím že se chceme něco nového naučit a né z donucení firmy. Ale abych odpověděl na danou otázku: Z pohledu firmy je zajímavější financování z EU - zvýší znalosti podřízených a nic je to nestojí! Z pohledu školených jim je to v podstatě jedno jak je to financováno, spíše je třeba se zeptat zda jdou na dané školení dobrovolně v podstatě z vlastní iniciatývy či z donucení!
Markéta B. srozumitelná vysvětlení, ochotný, věcný myslím, že pokud by nebyla možnost školení hrazeného, nebylo by žádné, takže je větším přínosem školení financované prostřednictvím dotací z EU
Daniela K. Výborný
Věra P. výborný
Denisa Š. Úplná spokojenost s lektorem. Vše nám vysvětlil, nespěchal, čekal na ostatní až si v klidu udělají zadání. Školení bylo pro mne velkým přínosem Momentálně nemám žádné připomínky, vše proběhlo dobře Nemohu posoudit
Ivana S. Pan školitel neměl chybu, ochotně vše i několikrát zopakoval. Naprostá spokojenost.
Pavla F. Spokojenost. Dobře vysvětlil. Nemohu posoudit.
Blanka K. Jen ten nejlepší. Pohodový, člověk, který zná tuto oblast a umí problematiku perfektně vysvětlit . Nic mne nenapadá
Denisa Š. Úplná spokojenost s lektorem. Vše nám vysvětlil, čekal na ostatní až si udělají zadání. Nemám žádné připomínky ke školení Nemohu posoudit
Marie Š. Maximální spokojenost s podrobným výkladem probíraného učiva bez připomínek
Jaroslav C. spokojen Lepší asi bude, když si firma financuje sama. Myslím si, že by byl větší prostor pro posluchače.
Eva V. Velmi dobře pojato. Vše vysvětleno. Nemyslím si, že by bylo něco jiného na tom, zda to hradí EU nebo firma.
Lenka I. bez výhrad, není co vytknout, jen chválím ne
Martin K. Příjemné vystupování, dobrá znalost programu Excel nevím
Karol B. byl jsem příjemně překvapen mělo by se opakovat s postupným navyšováním úrovně není důležité
Roman A.
Pavla Ž. velice dobrý,občas mluvit trochu hlasitěji pokud je kvalitní ,nezáleží kdo financuje
Michaela T. Informace podával jasně a srozumitelně. Celkově školení bylo dynamické a velmi přínosné. Doplnit konkrétní příklady z praxe firmy.
Zdeněk D. Velmi spokojen nemohu posoudit, ale byl jsem spokojen
Marek P. erudovaný projev konkrétně k věci bez zbytečných prostojů, sympatická, nenudná forma školení
Jana C. Inteligentní, trpělivý a příjemný mladý muž
Dana F. Velké znalosti tématu školení, srozumitelný výklad, ochota řešit problémy z praxe. Nijak. Toto školení bylo velkým přínosem pro moji práci bez ohledu na zdroj financování.
Miroslava V. Výborné vysvětlovací schopnosti, pečlivá příprava, trpělivost výuka na konkrétních příkladech kurz byl dobrý, ale pro zapamatování všech získaných znalostí by to chtělo více využít v každodenní práci. To už není předmětem školení Nedokáži posoudit
Jonáš K. Přednes lektora byl příjemný, názorný, kvalifikovaný a návodný tak, že i posluchači nemající zkušenost s touto verzí excelu mohli snadno sledovat postupy a výklad. Lektor je velice erudovaný a odpovědi na dotazy posluchačů vždy kvalifikované, atmosféra školení vesktze příjemná. nevím nevím
Andrea F. lektor výborný, v průběhu školení reagoval na různé podněty a dotazy nemám žádný nápad na vylepšení Kdyby nebylo dotace, tak firma neproškolí tolik lidí z tolika programů i když pro mne osobně je nejdůležitější obsah školení a ne to, kdo ho financuje.
Blanka S. Byla jsem spokojená s přístupem i výkladem a především s trpělivostí a příjemným vystupováním. Uvítala bych více času na praktické procvičování a opakování. Co se týče školení Excel, byla jsem s obsahem spokojená, ale myslím, že pokud by se finance z EU vynaložené na ostatní školení, která pro mne nebyla nijak zvlášť přínosná, věnovaly na podrobnější proškolení Excelu ve větším počtu hodin, byl by efekt jak pro Madetu, tak pro jednotlivce určitě větší.
Jaromír M. Jeden z nejlepších. V tomto případě to nebyl rozdíl.
Alena B. super více lekcí Každé školení, ze kterého si odnesu využitelné znalosti, je přínosné. Způsob financování nemohu ovlivnit, tudíž neřeším.
Martin Š. Velmi profesionální přístup, výborná komunikace a tolerance. Myslí si, že takto vedený kurz je naprosto vyhovující. Nemohu posoudit.
Miroslava M. S lektorem jsem byla velmi spokojena. Výklad byl srozumitelný, možnost vše vyzkoušet. Menší skupiny studentů Domnívám se,že lepší by bylo školení, které si zvolí sama firma,protože si může zvolit rozsah školení.
Jitka N. výborný po odborné i lidské stránce bez připomínek nejlepší je školení šité na míru, pokud se tak vydaří i školení z dotací EU, je to super :)
Dana V. Výborné lektorské schopnosti, indiviudální přístup. školení prostřednictví dotací z EU mělo velmi dobrou úroveň. Vzhledem k tomu, že firma jiná školení neprováděla, bylo toto školení přínosem.
Ondřej M. -poučné školení; -odhalilo, že nejsem "středně pokročilý" uživatel :-) -mnoho věcí z něj dále používám. - přínosem může být to, že v případě externího zdroje financí (např přes EU) si společnost dovolí použít lepších lektorů či externích firem, kterých by v případě vlastního financování nejspíše nevyužila. - dále může být školení delší a intenzivnější (více opakování) - současně je však důležité nějak zaangažovat účastníky, aby si školení vážily.
Miroslav D. Dovede zaujmout, použití prikladu
Marian H. vysvětluje dobře a srozumitelně a rozumí tomu více praktických příkladů šklení by si měla plalit firma a určit si i osnovu probírané látky
Pavel K. Velmi příjemný a ochotný při výuce. Dobře srozumitelný. Pro mě jako zaměstnance je to asi jedno. Počítám, že informace u výuky dostanu od lektora stejné, ať už je zaplatil kdokoliv. Problém může možná být v okamžiku, kdy by EU přesně vymezovala okruhy, které je možné školit s využitím dotací, a které by se nemusely zcela potkávat s potřebou zaměstnanců firmy.
Helena V. výborný momentálně spíše prostřednictvím dotací, neboť je v mém oboru málo zakázek, ale v případě dostatečného množství práce dávám spíše přednost individ.školení na míru - pro jednotlivce či malé skupiny
Jan B. no problem, ochotný, rád budu absolvovat další školení (nejlépe excel - pokročilý) otázka 4 - přestože nejsem začátečník, dostalo se mi velmi zajímavých a vhodných informací otázka 5 - školení pro začátečníky, je na každém jedinci, jak ho využije ve své práci nedokážu odpovědět, nemám informace o financování školení
Eva O. školení se mi líbilo, školení mi hodně přineslo. Trpělivost lektora. Je to jedno záleží na ochotě a schopnostech lektora. V tomto případě výborné.
Alena J. výstižný svižný výklad pomalejší výklad netuším, jaké kurzy financuje EU pro firmy. Před pár lety jsem absolvovala kurz pro matky na mateřské, aby si zlepšily postavení na trhu práce a to bylo opravdu skvělé.
Petr M. nejlepší lektor, srozumitelný, ochotný a vysoce inteligentní. určije je lepší školení, které firma hradí z EU dotací...
Kamil S. Skvělý. Menší skupiny, delší školení. Školení financované firmou, pro menší skupiny, zaměřené specificky na potřeby skupin.
Marie R. Příjemné vystupování, výklad srozumitelný. Myslím, že by si to firma měla zaplatit sama.
Markéta A. profesionální přístup, praktický, výborný pedagog, vynikající vystupování Se školením jsem byla velice spokojena. Praktické příklady mi hodně pomohly při mé práci. Soubor s praktickými příklady ze školení mám uložený v počítači, abych ho měla stále "při ruce" Záleží na tom, jak si společnost nadefinuje konkrétní školení a s jakou školicí agenturou spolupracuje (jaká agentura vyhraje výběrové řízení). V našem případě jsme při dotovaném školení spolupracovali se školicí agenturou, která měla profesionální přístup. Je pravda, že jsme nemohli ovlivnit, jakého lektora dostaneme k dispozici. V případě financování z vlastních zdrojů si společnost zaplatí lektora, se kterým má dobré zkušenosti.
Silvie C. Vždy perfektně připravený, ochotný, znalost daného problému, profesionální vystupování. P.S. - Vím, že není vhodné sem napsat "roztomilý" a "usměvavý", ale i to si myslím... :-) V případě, že si firma financuje školení sama, má větší prostor pro zaměření v určitém tématu a jeho "hloubkový rozbor". Jinak nevidím rozdíl.
Ondřej H. Přístup i tempo lektora mi vyhovovalo Nemám připomínky Školení formou dotace z EU umožní uspokojit v rámci firmy širší okruh zájemců. Negativem může být obecnější náplň ne až tak úzce zaměřená na potřeby konkrétní firmy. Výše uvedené se dle mého názoru projeví až při vyšších úrovních školení. Já, jako začátečník, jsem to jako negativum nepociťoval. Velice důležitou roli hraje i přístup a zdatnost lektora. Tento faktor považuji za důležitější než zdroj peněz. Z pohledu školeného není dle mého názoru rozdíl, zda zdroje přichází z EU nebo firmy. Je plně na odpovědnosti účastníka, zda si chce ze školení něco odnést. Určitou formou selekce jen vážných zájemců je spíše případná spoluúčast účastníka na krytí nákladů (může být i symbolická).
Iva H. srozumitelný výklad, ochota, příjemné vystupování
Tomáš R. Vše bylo tak jak má být Bohužel je vždy těžké nastavit jak školení bude do hloubky s ohledem na ostatní účastníky. Zde je otázka co je firma schopna zaplatit z jejich zdrojů. Školení EU je seškrtané a ne vše je většinou málo času.
Miroslava M. Výstižně a jednoduše dokázal vše vysvětlit. Lektor v naprostém pořádku, jen lépe vybrat školené, aby byli zhruba na stejné úrovni znalostí programu. Bylo by lepší z firemních, "ušila" by ho na míru školeným pracovníkům.
Jarmila M. Byla jsem mile překvapená, lektor opravdu chtěl, aby se každý naučil co nejvíc. nevím Toto školení bylo pro moji práci skutečně přínosem, dostudovala jsem co jsem potřeboval z literatury a s pomocí řešených příkladů jsem se naučila to co jsem potřebovala (jednoduché kontingenční tabulky a makra). Ale bez vlastního přičinění, jakékoliv super školení nefunguje. Již mi nejde práce s PC a aplikacemni tak jak mladé generaci, ale i v 53 letech se dá něco naučit a vy užít.
Josef K. Super výklad, lektor má hluboké znalosti z produktu MS officce 2003/2007/2010 Vcelku ničím. I když pro mojí práci bych rád prodiskutoval téma možnosti vytvoření seznamu citované literatury a odkazy na ní přímo přes MS Word 2003/2007 (ale spíše 2003), a také by mě zajímaly možnosti využití Řešitel pro modelování křivek průběhu chemických dějů za základě experimentálních dat atd. Nicméně chápu, že toto asi není hlavní náplní těchto kurzů, které jsou zaměřeny zejména na kancelářské využití. No jak e to vezme, domnívám se, že firma si může zaplatit školení na konkrétní problematiku. V rámci dotací z EU to asi tak jednoduché není. Tam se s tímto musí počítat asi dopředu.
Robin K. Vše v nejlepším pořádku, maximální spokojenost. nevím jak, já jsem byl spokojený se vším Já mám zkušenosti hlavně se školením dotovaným od EU. Absolvoval jsem takto několik kurzů a většinou jsem byl spokojen. Konkrétně však asi záleží na náplni kurzů jako takových. Zvláště jsem to viděl v rozdílu IT kurzů a kurzů zaměřených na komunikaci. Pokud bych měl totiž co vytknout, bylo by to asi na obě strany (jak na firmu, ve které pracuji, tak i na člověka, který zajišťoval organizaci kurzů, nikoliv však lektory). Když vezmu konkrétní příklad: Informační technologie se rychle vyvíjí a mění. Právě u školení pro MS Word či Excel jsem byl pak zklamán, když nás zaměstnavatel (v roce 2012) vyslal na školení verzí z roku 2003, které jsou staré a oproti modernějším z roku 2010 se v lecčems liší. V tomto případě vidím tedy jisté zaváhání na straně zaměstnavatele, který posílá někoho na školení skoro zbytečně, když pak s novou verzí bude potřeba školení v podstatě nové. Na druhou stranu máme školení, které se věnují třeba právě komunikaci. Ta je důležitá úplně všude, nejen v zaměstnání a člověk se jí nenaučí z papíru, nýbrž jen intenzivnějším procvičováním. Právě z tohoto mého pohledu jsem byl pak zklamán, když organizátor rozvrhnul důležitá témata na pouhý jeden den, během kterého si člověk osahá pouhou teorii, ale prakticky s lektorem procvičit nestihne téměř nic. Kdyby se takovéto kurzy rozvrhly do dvou dnů místo jednoho, bylo by to mnohem lepší, mého zaměstnavatele by to určitě nebolelo a absolventi by byly spokojenější. To by se ale právě někdo z organizace musel zamyslet a uvědomit si, že je to skutečně potřeba, i když to cenově vyjde samozřejmě dražší… Jsem jedině rád, když EU uvolní nějaký ten peníz a použije pro takovéto účely, na druhou stranu jde vidět, že obě strany mince mají své mouchy, tudíž jednoznačně lepší mi nepřipadá ani jedna z uvedených možností…
Pavel K. Myslím, že je to jedno, z otázky nevyplývá, že by způsob financování měl mít vliv na náplň školení.
Josef P. 10 prodloužit záleží na konkrétním školení a lektorovi. Lepší je školení na míru firmě
Jan F. Vykládal srozumitelně, byl jsem velmi spokojen. Větší přínos má seminář placený firmou - byla by zde volitelnost témat na míru. Seminář financovaný z dotací EU má jednu velkou nevýhodu - školí se i témata, která firmě a jeho účastníkům mnohdy nic nepřinesou.
Vladan K. velmi srozumitelný a názorný, praktický nemám připomínky financování z EU je pro firmu přínosné, znamená možnost proškolení více pracovníků a úsporu nákladů na vzdělávání
Milan K. srozumitelný výklad více času na probrání konkrétních úloh to které si firma zaplatí, řešili by se více konkrétní úkoly jež mají souvislost s náplní práce
Hana K. Jasný, stručný, výstižný, prostě skvělý ! není třeba Větším přínosem je školení, které si firma financuje sama (třeba i za nižší cenu), s vlastní osnovou. Je to určitě efektivnější a přínosnější pro zaměstnance i firmu samotnou. Firma si může udělat školení šité na míru svému oboru a nezabírá čas školením, které není pro danou pozici či obor přínosem, je buď příliš obecné nebo neefektivní, ale je nutné se ho zúčastnit, protože tak jsou dané osnovu EU.
Pavel T. Profesionální znalosti a vystupování. Větší časový prostor. Při vlastním financováni se lépe reaguje na změny tématu, které vycháejí z požadavků fyrmy.
Poptat firemní kurz
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace