Kurzy Word

Účastníci se naučí využívat Word k automatizaci práce při tvorbě dopisů či e-mailů, kterými potřebují obepisovat adresáty s určitým sdělením, které je z větší části stejné. V takovou chvíli stačí základní znalost Excelu, který postačí pro tvorbu kvalitní databáze, kterou pak následně propojíme s Wordem, který jednotlivé dopisy vytvoří, případně rovnou odešle dokument v elektronické podobě prostřednictvím aplikace Outlook.

Kurz, který má pomoci vytvořit typové předlohy pro většinu dokumentů, které se používají v praxi pro krátké dokumenty, seznamy, tabulky i celé závěrečné zprávy atd. Na kurzu se naučíte vytvářet působivé dokumenty dle pravidel typografie s polovinou času a nervů než doposud.

1denní

Účastníci se naučí využívat naplno možností MS Word. Kurz napomůže k řešení složitějších záležitostí jednodušší cestou. Naučí se například pracovat s hromadnou korespondencí, která šetří čas při hromadném rozesílání pozvánek či jiných událostí a také se naučí efektivně pracovat na dokumentech, které tvoří více uživatelů naráz – kolektivní spolupráce.

Naučte se pracovat s nejpoužívanějším textovým editorem na světě. Projdeme ty nejdůležitější oblasti Wordu, o kterých byste měli jako začátečníci vědět. Naučíte se s nimi pracovat a následně můžete proniknout do světa pokročilých s dalšími kurzy.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace